کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
کار در روسیه
5/5 - (3 امتیاز)
کار در روسیه

کار در روسیه

کار در روسیه و دریافت ویزای این کشور یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید برای مهاجرت انجام بدهید. این روزها افراد زیادی برای افزایش درآمد قصد سفر به کشورهای خارجی را دارند.

اما در این زمینه اطلاعات کافی ندارند و در عین حال می خواهند انتخاب خوبی داشته باشند. در این مطلب به شما می‌گوییم که چگونه می‌توانید ویزای این کشور را دریافت کنید و شرایط کار در روسیه به چه صورت است.

سهولت دریافت ویزای کشور روسیه باعث شده است که بسیاری از افراد برای کار و تحصیلات این کشور را انتخاب کنند. استقبال این کشور از مشاغلی مانند وکالت، پزشکی و مهندسی زمینه مهاجرت خارجیان به روسیه را فراهم کرده است.

بنابراین اگر شما هم جز افرادی هستید که می‌خواهید برای مهاجرت و آغاز به کار یک کشور متناسب با شرایط خود را انتخاب کنید حتماً با مشاورین وقت ویزا تماس بگیرید.

آنها به شما کمک می‌کنند تا انتخاب بهتری داشته باشید و اگر بودجه کمی دارید از روش‌های مختلفی برای دریافت ویزا استفاده کنید.

خدمات وقت ویزا

آژانس تخصصی وقت ویزا با داشتن کارشناسان با تجربه و حرفه‌ای در زمینه دریافت اقامت و آماده‌سازی مدارک جهت مهاجرت به شما کمک می‌کند تا یک سفر امن و بی دغدغه را تجربه کنید. همانطور که می‌دانید برای اقامت بلند یا کوتاه مدت در کشورهای خارجی حتماً باید ویزای آنها را دریافت کنید.

درست است که تا چند سال گذشته قوانین دریافت ویزا برای برخی از کشورها صدق نمی کرد؛ اما امروزه حتماً برای اینکه بتوانید حتی برای یک ماه در یک کشور اقامت کنید باید اجازه نامه ورود به آن را دریافت کنید .

متخصصین حرفه ای مجموعه وقت ویزا با داشتن اطلاعات کافی راجع به شرایط کار در روسیه و نحوه دریافت ویزا تمامی مواردی که یک متقاضی احتیاج دارد را به او ارائه می دهند تا بتواند یک سفره خوب و لذت بخش را تجربه کند. مهم ترین خدمات این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دریافت وقت سفارت کشورها

فرقی نمیکند که چه کشوری را برای دریافت ا و مهاجرت انتخاب کرده‌اید توجه داشته باشید که حتما پیش از سفر باید تاییدیه وقت سفارت را دریافت کنیم البته این مورد برای تمامی کشورها صدق نمی‌کند.

کار در روسیه

زیرا قوانین کشور ها با یکدیگر تفاوت دارد و افراد پیش از سفر حتما باید اطلاعات لازم راجع به کشور مقصد را به دست بیاورند تا سفر بهتری داشته باشند.

دریافت انواع ویزای روسیه

در صورت کشور روسیه را برای مهاجرت یا کار انتخاب کرده اید حتماً باید ویزای کار در روسیه را دریافت کنیم کارشناسان ما با داشتن تجربه و مهارت بالا در زمینه دریافت انواع ویزای روسیه به شما کمک می کند تا هرچه سریعتر مدارک مربوط به دریافت ویزای بلند مدت را آماده و در اولین فرصت به سفارتخانه این کشور ارائه کنید.

شرایط دریافت ویزای کار در روسیه

کشورهای مختلف دارای قوانین مشخصی برای متقاضیان سرمایه گذار و افرادی هستند که کار در این کشورها را انتخاب کرده‌اند. بنابراین تمامی افرادی که می‌خواهند به کشورهای خارجی سفر کنند حتماً باید از شرایط اقامت و مهاجرت به این کشورها مطلع باشند.

برای مثال کسانی که کار در روسیه را انتخاب کرده‌اند پس از دریافت ویزا باید تمام تلاش خود را بکنند تا به زبان روسی تسلط پیدا کنند زیرا شرایط کار برای افرادی که به این زبان آشنایی دارند بسیار بهتر است. این افراد برای سنجش در اولویت قرار می‌گیرند.

برای کار در روسیه می توانید در شرکت های انگلیسی زبان یا روسی به فعالیت مشغول شوید این مورد بستگی به تسلط شما به زبان های خارجی دارد برخی از مهم ترین شرکت های مسکو که کارمندان آن ها به زبان انگلیسی صحبت می کنند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ژاپن اینترنشنال توباکو
 • تویوتا
 • ولکس واگن
 • اپل
 • و…

شرکت‌هایی که متقاضیان خارجی را در شهر سنپترزبورگ استخدام می‌کنند:

گازپروم

 • پائو رزتی
 • اسبر بانک روسیه
 • راه آهن روسیه

مهاجرت سرمایه گذاری در روسیه

یکی از بهترین روش‌های مهاجرت و کار در روسیه سرمایه‌گذاری است به طور کلی افرادی که دارای بودجه مناسبی هستند و می‌خواهند در کشورهای خارجی سرمایه‌گذاری کنند با استقبال بیشتری از دولت‌ این کشور روبرو خواهند شد.

بنابراین پس از دریافت اقامت یک ساله و ثبت سرمایه اقامت شما برای سه سال تمدید خواهد شد.

روش‌های کاریابی در روسیه

برای انتخاب کار در روسیه حتماً باید از روش های زیر اقدام کنید:

 • سرویس استخدام عمومی

کارکنان جمهوری فدرال روسیه یک روش کارآمد برای کاریابی مخصوص متقاضیان خارجی ایجاد کرده‌اند. این سرویس استخدام عمومی نام دارد.

 • وب سایت‌های کاریابی در روسیه

سایت های زیادی وجود دارند که افراد با وارد شدن به آنها و تکمیل فرم های مربوطه می توانند شغل مورد نظر خود را پیدا کنند. توجه داشته باشید که داشتن یک رزومه قوی کمک بسیار زیادی به مشغول شدن شما در فعالیت های تخصصی می کند.

 • سایت های کاریابی اتباع خارجی

وب سایت های کاریابی مخصوص اتباع خارجی مشاغلی را به شما پیشنهاد می دهند که بیشترین متقاضیان آنها غیر بومی ها هستند البته این به معنای پایین بودن درآمد یا نامناسب بودن آنها نیست.

شهرهای مورد نیاز در سنت پترزبورگ

 1. مهندسی
 2. متخصصین تکنسین
 3. راننده

مشاغل مورد نیاز در مسکو

 1. اقتصاد
 2. تجارت
 3. منابع پزشکی

داروسازی

حداقل حقوق در کشور روسیه

حداقل حقوقی که برای کار در روسیه دریافت میکنید چیزی حدود۱۲۷۹۲ روبل در ماه است. البته این میزان از حقوق کمترین حد در نظر گرفته شده است مشاغل متعدد مزایای متفاوتی برای شما دارند.

بیشتر بخوانید : وقت سفارت کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *