خانه / وقت سفارت / وقت سفارت کانادا ، آموزش مراحل و شرایط + هزینه های ویزا و پیکاپ

وقت سفارت کانادا ، آموزش مراحل و شرایط + هزینه های ویزا و پیکاپ

وقت سفارت کانادا

وقت سفارت کانادا را برای ثبت درخواست ویزای کانادا باید اخذ کنید. کانادا کشوری پهناور در شمالی ترین بخش امریکای شمالی است.این کشور پر از جاذبه های دیدنی است که هر سال تعداد زیادی از مهاجران را به خود جذب می کند. کانادا دارای آب و هوایی سرد است اما جاذبه های دیدنی طبیعی و بی نظیری دارد که شما را به خود جذب خواهد کرد.

وقت سفارت کانادا

معروف ترین استان کانادا تورنتو است که می توان آن را پایتخت اقتصادی و خوش گذرانی این کشور اعلام کرد. پایتخت رسمی این کشور اتاوا است و واحد پول این کشور نیز دلار کانادا است.در کانادا زبان رسمی انگلیسی می باشد اما در برخی از استان ها مردم به زبان های دیگر مانند فرانسه نیز صحبت می کند.

کانادا کشوری رو به توسعه اما کم جمعیت است؛ از این رو هر سال تعداد زیادی از مهاجران را به خود جذب می کند تا نیروی کار را تأمین کنند. برای سفر توریستی به کانادا کافی است تا با ما تماس بگیرید!

مراحل اخذ ویزای کانادا چیست؟

ابتدا شما باید تمامی مدارک خود را آماده کنید. مدارک را ترجمه نمایید و سپس هنگام اخذ وقت سفارت کانادا به دست سفارت بسپارید.سپس از در وقت اخذ شده باید به سفارت کانادا رفته و به صورت حضوری مراحل انگشت نگاری و چهره نگاری را پشت سر بگذارید.

بعد از این مرحله شما باید منتظر پاسخ سفارت باشید که به ایمیل ثبت شده شما ارسال می شود. در صورت مثبت بودن پاسخ سفارت شما تا بیست روز مهلت دارید تا به سفارت مراجعه کرده و ویزای خود را دریافت کنید.در صورت منفی بودن پاسخ سفارت می توانید با برطرف کردن علت ریجکتی مجدداً برای دریافت ویزای کانادا اقدام کنید.

چگونه وقت سفارت کانادا بگیریم؟

برای اخذ وقت سفارت کانادا و ویزای کانادا کافی است تا با ما تماس بگیرید. شما در این راه نیاز به تخصص و تجربه دارید که همکاران با تجربه و متخصص ما می توانند شما را یاری کنند.برخی از اشتباهات در این راه می تواند منجر به رد درخواست شما شود. یکی از مهم ترین بخش هایی که باید به درستی تکمیل شود فرم سفارت است، پس افراد با تجربه و دقیق ما می توانند شما را در راه یاری کنند.

تنها با یک تماس تلفنی و پرداخت هزینه ای اندک صفر تا صد اخذ ویزای خود را انجام دهید.

به چند روش می توان وقت سفارت کانادا را دریافت کرد؟

به دو روش می توان وقت سفارت کانادا را اخذ کرد. در روش اول شما می توانید به صورت حضوری به سفارت بروید، کلیه مدارک را تحویل دهید و وقت سفارت کانادا را اخذ کنید.در تاریخ مشخص شده باید به سفارت بروید و انگشت نگاری و … را انجام دهید. پس از دریافت پاسخ سفارت در صورت مثبت بودن پاسخ به سفارت مراجعه کرده تا ویزا ضمیمه پاسپورت شود.

روش دوم اخذ وقت سفارت کانادا به صورت آنلاین است که به این ترتیب شما بدون مراجعه به سفارت کانادا می توانید از طریق سایت سفارت اقدام به اخذ وقت سفارت کانادا نمایید.وقت سفارت کانادا به صورت آنلاین باید کامل و درست انجام شود و شما می توانید با یک تماس این کار را به ما بسپارید.

پس از اخذ وقت سفارت کانادا باید در تاریخ مشخص شده به سفارت رفته و مراحل انگشت نگاری و چهره نگاری را به انجام برسانید.بعد از طی شدن مراحل بالا و دریافت پاسخ مثبت سفارت می توانید از خدمات پیکاپ ما برای دریافت ویزای خود استفاده کنید و دیگر برای دریافت ویزا به صورت حضوری به سفارت کانادا نروید.

پیکاپ ویزای کانادا چیست؟

اگر سفارت برای شما ویزا صادر کند باید پاسپورت خود را برای ضمیمه شدن ویزا در آن به سفارت تحویل دهید. چون کنسولگری کانادا در ایران وجود ندارد متقاضیان باید به کشورهای همسایه رفته و ویزای خود را دریافت کنند.

خدمات پیکاپ این کار را برای شما با صرف کمترین هزینه و وقتی به انجام می رساند. ما پاسپورت شما را همراه با یک وکالت‌نامه از سوی شما به سفارت برده و ویزای شما را دریافت می کنیم.

شما می توانید در منزل نشسته و ویزای خود را در کمترین زمان ممکن با صرف کمترین هزینه دریافت کنید. با ما در تماس باشید.

مقایسه وقت سفارت کانادا آنلاین و حضوری:

اخذ وقت سفارت آنلاین:

  1. به شما این امکان را می دهد تا هنگام ورود اطلاعات و مدارک نقصی ها را تصحیح کنید.
  2. دیگر نیازی به صرف هزینه و سفر به کشوری که مرکز ویزای کانادا در آن باشد نیست.
  3. با صرف کمترین زمان مراحل پیش می رود.
  4. به پرونده های آنلاین سریع تر از سایرین رسیدگی می شود.

اخذ وقت سفارت حضوری:

  1. باید به صورت حضوری به VAC کانادا مراجعه کنید.
  2. برای سفر باید هزینه و وقت خود را صرف کنید.
  3. در صورت داشتن نقصی پرونده شما رد خواهد شد.

پس از دریافت وقت سفارت کانادا چه باید کرد؟

شما باید در تاریخی که وقت سفارت کانادا برایتان اخذ شده است به VAC کانادا در کشورهای همسایه مراجعه کنید. در این تاریخ سفارت هزینه ویزا را از شما به صورت نقدی و یا رسید بانکی دریافت می کند.شما باید مراحل انگشت نگاری و چهره نگاری را انجام دهید که این مراحل کمتر از یک ساعت به طول می انجامد. پس از آن شما می توانید به ایران بازگردید.

VAC کانادا در کدام کشورها قرار دارد؟

VAC (visa application center)  در کشورهای ارمنستان، ترکیه، دبی، ابوظبی و … قرار دارد و شما برای اخذ وقت سفارت کانادا به صورت حضوری و ویزای کانادا باید به این مراکز مراجعه نمایید.

به دلایل سیاسی سفارت کانادا در ایران کنسولگری ندارد و تمامی متقاضیان باید به یکی از کشورهای همسایه رفته و کارها را پیش ببرند. سفارت مراکز VAC را معرفی کرده است تا به کارهای مربوط به ویزا رسیدگی کنند.

هزینه وقت سفارت کانادا چه قدر است؟

این هزینه مبلغ 185 دلار کانادا است که هزینه های انگشت نگاری و ویزا را شامل می شود. این هزینه در ثبت نام آنلاین باید از طریق کارت های بین الملل و در ثبت نام حضوری به صورت نقدی پرداخت شود.

جهت اخذ وقت سفارت | ویزای شینگن | ویزای کانادا و ارائه کلیه خدمات سفر باشماره 02122360896 تماس بگیرید .

مطلب پیشنهادی

مراحل اخذ وقت سفارت لیتوانی

چگونه به کشور لیتوانی سفر کنیم؟ برای سفر به کشور لیتوانی ابتدا باید وقت سفارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *