خانه / دسته‌بندی نشده / وقت سفارت دانمارک , آموزش اخذ وقت سفارت

وقت سفارت دانمارک , آموزش اخذ وقت سفارت

درباره دانمارک

وقت سفارت دانمارک اولین گامی است که برای اخذ ویزای دانمارک باید بردارید. پایتخت این کشور زیبا شهر کپنهاگ است و زبان رسمی آن دانمارکی است.واحد پول در این کشور کرون دانمارک است. دانمارک کشوری کوچک است که بیش از 80 درصد جمعیت آن مسیحی هستند و مابقی به ادیان دیگر گرویده اند.کشور دانمارک در اتحادیه اروپا است اما به حوزه یورو نپیوسته است. دانمارک توسط یک پل به سوئد متصل می شود اما با کشور آلمان مرز زمینی دارد.قدیمی ترین خاندان پادشاهی متعلق به کشور ژاپن است که پس از این کشور دانمارک پرچم دار حکومت سلطنتی می باشد.

وقت سفارت دانمارک

مردم کشور دانمارک بارها در همه پرسی ها به عنوان شادترین و راضی ترین مردم جهان شناخته می شوند. پرچم این کشور یک صلیب سفید در میان دارد و از قدیمی ترین پرچم های جهان است.آب و هوا در این کشور رو به سردی است. بخش بسیار عظیمی از این سرزمین را جلگه های حاصلخیز و زمین های کشاورزی تشکیل داده است.دانمارک فاقد مناطق کوهستانی است. این کشور دارای جاذبه های فراوانی است که هر سال مردم زیادی برای گذران وقت به این کشور سفر می کنند.

شهر کپنهاگ که پایتخت دانمارک است، بناهای بسیار زیبا و تاریخی دارد. در این شهر می‌توانید وقت خود را در کافه های بسیار زیبا بگذرانید.جزایر فرو هم از جمله جاذبه های دانمارک است که از تلاقی دریای نروژ و شمال و برخورد امواج با سنگ های صخره مانند آن به وجود آمده است.آرهوس دومین شهر بزرگ دانمارک است که با موزه، جنگل و دریای کاتگات محاصره شده است. البته بازدید از بازار بزرگ و چای خانه آن را نیز از دست ندهید.برای اخذ وقت سفارت دانمارک و ویزای شینگن دانمارک تنها کافی است تا با مشاورین مجرب و متخصص ما تماس حاصل نمایید.

چگونه وقت سفارت دانمارک دریافت کنیم؟

برای اخذ وقت سفارت دانمارک با مشاورین مجرب و متخصص ما تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن وقت سفارت دانمارک را برای شما اخذ کنیم.خوشبختانه دانمارک در ایران سفارتخانه دارد و شما برای اخذ ویزای شینگن دانمارک نیازی به سفر به کشورهای همسایه نخواهید داشت.وقت سفارت دانمارک را به صورت آنلاین برای شما دریافت خواهیم کرد. برای اخذ وقت سفارت دانمارک لازم است تا کلیه اطلاعات شما به صورت کامل و بدون خطا وارد شود.ما در کمترین زمان ممکن وقت سفارت دانمارک را برای شما اخذ می کنیم و شما می توانید با در دست داشتن مدارک به سفارت دانمارک در تهران مراجعه کنید.

چگونه ویزای شینگن دانمارک بگیریم؟

برای اخذ ویزای شینگن دانمارک ابتدا باید وقت سفارت دانمارک را داشته باشید. بعد از این که وقت سفارت دانمارک را برای شما دریافت کردیم با مدارک به سفارت مراجعه کنید.سفارت کلیه مدارک و هزینه صدور ویزا را از شما دریافت می کند و پس از دو تا چهار هفته به ایمیلی که شما به سفارت اعلام کرده اید، پاسخ خود را ابلاغ می کند.پس از دریافت پاسخ سفارت می توانید ادامه راه را طی کنید. این پاسخ می تواند دو جنبه مثبت و یا منفی داشته باشد که با توجه به آن اقدامات لازم را به عمل آورید.

اگر پاسخ سفارت به درخواست شما مثبت بود، می توانید با در دست داشتن گذرنامه خود به سفارت مراجعه کنید تا ویزای شما به آن ضمیمه شود.اگر پاسخ سفارت به درخواست شما منفی بود می توانید پس از طی دو تا چهار ماه با برطرف کردن علت ریجکتی دوباره برای اخذ ویزای شینگن دانمارک مراجعه کنید.هنگام مراجعه به سفارت دقت داشته باشید که هزینه سفارت را بدون کم و زیاد بپردازید تا درگیر پول خورد نشوید زیرا سفارت به مقدار محدود پول خورد دارد.

مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن دانمارک چیست؟

 1. فرم سفارت

این فرم را باید بدون هیچ نقصی و بدون هیچ کاستی تکمیل نمایید.

 1. شناسنامه

باید دارای عکس باشد و هویت ملی شما را نشان دهد.

 1. گذرنامه

باید دارای حداقل شش ماه اعتبار از زمان صدور آن باشد و دو صفحه خالی برای درج مهرهای سفارت داشته باشد.

 1. گواهی اشتغال به کار

این گواهی باید نشان دهد که شما دارای شغل هستید و در تاریخ سفر خود مشمول مرخصی می‌شوید. در صورتی که مشاء دارای شغل آزاد هستید نیاز به مرخصی نخواهید داشت.

این گواهی با توجه به شغلی که شما دارید می تواند متفاوت باشد. جواز کسب، پروانه پزشکی، شماره اقتصادی، پروانه وکالت و … می باشد.

 1. سابقه بیمه تأمین اجتماعی

سابقه سه ماه اخیر بیمه تأمین اجتماعی خود را با مهر و سربرگ رسمی تأمین اجتماعی ارائه دهید.

 1. عکس

دو قطعه عکس شش در چهار با زمینه سفید که هشتاد درصد چهره متقاضی در آن پیدا باشد را باید ارائه دهید.

 1. سند ازدواج

کلیه افراد متأهل باید سند ازدواج خود را ارائه دهند.

 1. گردش حساب

گردش سه ماه اخیر حساب خود را با مهر و سربرگ رسمی بانک ارائه دهید.

 1. تمکن مالی

برگه ای که با مهر و سربرگ رسمی بانک باشد و تمکن مالی شما را نشان دهد.

 1. سند ملکی

این سند می‌تواند برای یک ملک، خانه، مغازه و … باشد. اگر قصد ارائه سند اتومبیل دارید باید حداقل قیمت آن صد میلیون تومان باشد.

 1. واچر هتل

برای تمام مدتی که قصد اقامت در کشور دانمارک دارید باید هتل رزرو کنید.

 1. رزرو بلیط هواپیما

برای رفت و برگشت خود بلیط هواپیما رزرو کنید.

 1. دعوتنامه

باید از سوی شخصی که اقامت دائم دانمارک را دارد و یا شهروند این کشور می باشد ارسال شود. این برگه باید دارای امضای شخص فرستنده و تاریخ باشد.

آدرس سفارت دانمارک در تهران کجاست؟

شریعتی بالاتر از پل صدر، کوچه هدایت، کوچه دشتی، پلاک ۱۰

جهت اخذ ویزای شینگن آلمان | ویزای شینگن | وقت سفارت اتریش و ارائه کلیه خدمات سفر با ما تماس بگیرید .

مطلب پیشنهادی

چگونه ویزای فوری عراق بگیریم؟

عراق کجاست؟ با ویزای فوری عراق می توانید سفر به عراق را آغاز کنید. عراق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *