کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
مهاجرت سرمایه‌گذاری به روسیه
5/5 - (2 امتیاز)
مهاجرت سرمایه‌گذاری به روسیه

مهاجرت سرمایه‌گذاری به روسیه

مهاجرت سرمایه‌گذاری به روسیه یکی از  بهترین روش‌هایی است که شما را به اهداف بزرگی که برای زندگی خود در نظر گرفته اید می رساند.

روسیه یکی از بزرگترین و قدرتمندترین کشورهای جهان است که با در نظر گرفتن مزایای مختلف برای متقاضیان بین‌المللی مهاجرت به این کشور را با سهولت بیشتری همراه کرده است.

روسیه و طرح جدید مهاجرت سرمایه گذاری

این روزها افراد زیادی هستند که برای زندگی و کار کشورهای خارجی را انتخاب می کنند. البته این انتخاب تحت تاثیر عوامل متعددی است که حتماً باید به آن توجه ویژه داشت.

هر کشور شرایط ویژه‌ای را برای پذیرش متقاضیان خارجی در نظر می‌گیرد که باعث مواجهه آنها با محدودیت‌های مختلف می‌شود.

 اگر می‌خواهید موانع به وجود آمده را از سر راه خود بردارید حتماً باید از افرادی کمک بگیرید که در این زمینه تجربه و مهارت کافی دارند و از شرایط مهاجرت سرمایه‌گذاری به روسیه یا دریافت اقامت و شهروندی این کشور اطلاع دارند.

موسسه مهاجرتی وقت ویزا با داشتن تجربه و مهارت چندین و چند ساله در زمینه دریافت ویزای کشورهای خارجی به شما کمک می‌کنند تا علاوه بر آماده‌سازی مدارک با سهولت بیشتری اقامت کشورهای خارجی را به دست بیاورید.

در ادامه شما را با محدودیت‌ها و مزایای مختلفی که سرمایه‌گذاری در کشور روسیه برای شما دارد آشنا می‌کنیم.

شرایط دریافت اقامت روسیه از طریق سرمایه گذاری

برای دریافت اقامت کشور روسیه حتماً باید دارایی شرایطی باشید که دولت این کشور شما را به عنوان مهاجر سرمایه‌گذار بپذیرد.

نه روش‌های مختلفی برای مهاجرت سرمایه‌گذاری به روسیه وجود دارد که می‌توانید از طریق آن اقامت این کشور را دریافت کنید.

علاوه بر این در نظر گرفتن روش‌های جدید سرمایه‌گذاری در روسیه یک فرصت بسیار مناسب در اختیار متقاضیان مهاجرت سرمایه‌گذاری قرار می‌دهد تا به واسطه آن بتوانند شهروندی این کشور را دریافت کنند.

توجه داشته باشید که به صورت مستقیم روشی وجود ندارد که آن را به عنوان ویزای سرمایه‌گذاری در روسیه در نظر بگیریم. اما با استفاده از روش‌های مشابه بعد از سه سال این توانایی را خواهید داشت تا اقامت کشور روسیه را به عنوان شهروند به دست بیاورید.

خرید ملک کمک به خیریه و سرمایه‌گذاری سودآور تجاری از مهمترین روش‌هایی هستند که به دریافت شهروندی روسیه کمک می کنند.

مزایای ویزای سرمایه‌گذاری روسیه

همانطور که گفتیم مهاجرت سرمایه‌گذاری به روسیه مزایا و معایب متعددی دارد که شما به عنوان یک متقاضی بین‌المللی باید همه آنها را در کنار یکدیگر بپذیرید.

در اینجا به بررسی برخی از مهمترین مزایای مهاجرت و سرمایه‌گذاری در این کشور می‌پردازیم‌. البته ممکن است برخی از آنها کمی مبهم به نظر برسد.

مهاجرت سرمایه‌گذاری به روسیه

یکی از مهمترین عواملی که می‌تواند باعث سهولت اقامت شما در کشور روسیه شود داشتن سرمایه حداقل ۱۲۸ هزار دلار است که نسبت به شرایط مهاجرت سرمایه‌گذاری به سایر کشورهای اروپایی بسیار پایین‌تر است. پس می‌توانیم آن را به عنوان مهم‌ترین مزیت مهاجرت سرمایه‌گذاری به روسیه در نظر بگیریم.

شاید روسیه از معدود کشورهایی است که حتی با نداشتن تابعیت هم شرایط کار و زندگی را برای مهاجرین فراهم می‌کند. شما به عنوان یک خارجی این توانایی را دارید تا تجارت شخصی خود را راه‌اندازی و به گسترش آن بپردازید.

با مهاجرت به کشور روسیه از طریق سرمایه‌گذاری مراقبت‌های بهداشتی و بسیاری از موارد مرتبط با آن بدون هیچگونه مشکلی به شما ارائه خواهد شد.

مالیات پرداختی در کشور روسیه نسبت به سایر کشورهای اروپایی بسیار پایین‌تر است. میزان مالیات شرکت‌های سهامی تنها ۲۰ درصد است.

چگونگی دریافت ویزای سرمایه‌گذاری روسیه

 مهاجرت سرمایه‌گذاری به روسیه در سال ۲۰۱۵ جزو فاکتورهای مهاجرت و دریافت ویزای این کشور در نظر گرفته شد. با اینکه به طور رسمی این طرح هنوز به ثبت نرسیده است.

افراد می‌توانند از طریق سرمایه‌گذاری و طبق برنامه‌هایی که وجود دارد در مدت سه ساله اقامت در روسیه ویزای این کشور را از طریق روش‌های مختلف برای سرمایه‌گذاری اخذ کنند.

الزامات سرمایه گذار:

یکی از مهمترین الزامات برای سرمایه‌گذاری در کشور روسیه داشتن تاییدیه سلامت جسمانی و روانی و داشتن بیمه پزشکی است.

مدارک مبتنی بر عدم سوء پیشینه

  • داشتن تاییدیه و مدارکی که ثابت کند دارایی‌های متقاضی قانونی هستند.
  • کپی گذرنامه متقاضی و خانواده او
  • اصل و کپی شناسنامه
  • ۷.۵ میلیون روبل کمک‌های خیریه غیر قابل استرداد
  • ۳۵ میلیون روبل برای سرمایه گذاری تجاری
  • ایجاد و راه‌اندازی کسب و کاری که به مدت ۳ سال بیشتر از ۱۰ میلیون روبل برای شما درآمد داشته باشد.

اخذ تابعیت و گذرنامه سرمایه‌گذاری روسیه

برای دریافت گذرنامه سرمایه‌گذاری در روسیه می‌توانید از طریق شرکت‌ها و دفاتر روسی در کشورهای خارجی اقدام کنید. مسکو یکی از بزرگترین و قدرتمندترین کشورهای دنیا به عنوان مرکز تجاری انگلستان است.

مهمترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری تجاری در روسیه

  • تجارت نفت و گاز

طبیعتاً کشور روسیه یکی از بزرگترین کشورهای جهان در زمینه استخراج نفت و گاز است. بنابراین این صنعت به یکی از درآمدزاترین و پرسودترین منابع درآمد این کشور تبدیل شده است.

اگر قصد مهاجرت سرمایه‌گذاری به روسیه را دارید مطمئناً این روش کمک بسیار زیادی به دریافت اقامت دائم این کشور می‌کند و از طرفی سود زیادی برای شما به همراه خواهد داشت‌. توجه داشته باشید که اگر قصد سرمایه‌گذاری در روسیه را دارید حتماً باید شرایط این کشور را نیز بپذیرید.

  • تجارت مواد غذایی و ماهی

موقعیت جغرافیایی کشور روسیه از نظر تجارت دریایی و دسترسی آن به سه اقیانوس بزرگ اطلس، آرام و منجمد شمالی به شما کمک می‌کند تا در زمینه‌های مختلف نظیر تجارت ماهی و مواد غذایی دریایی به فعالیت بپردازید‌.

کشت غلات کشاورزی

در نظر گرفتن طرح‌های اقتصادی مختلف باعث شده که این کشور در زمینه کشاورزی به جایگاه مناسبی برسد. تا چند سال پیش می‌توانستیم روسیه را در لیست بزرگترین کشورهای وارد کننده غلات ببینیم اما امروزه یکی از بزرگترین صادر کننده‌های غلات به کشورهای مختلف دنیا است.

بنابراین اگر به کشت غلات و کشاورزی علاقه دارید مهاجرت سرمایه‌گذاری به روسیه از این طریق کمک بسیار زیادی به شما می‌کند. مزایای مختلف انتخاب این روش شامل دریافت وام کم بهره و بی دردسر از دولت است.

با ما تماس بگیرید

جهت دریافت مشاوره و راهنمایی در زمینه مهاجرت سرمایه‌گذاری به روسیه و دریافت اقامت دائم این کشور با کارشناسان و متخصصین حرفه‌ای وقت ویزا تماس بگیرید آنها به شما کمک می‌کنند تا تمامی مراحل مربوط به مهاجرت و سرمایه گذاری را بر اساس قوانین کشور روسیه انجام بدهید.

بیشتر بخوانید : وقت سفارت استرالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *