کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
کار در گرجستان
5/5 - (2 امتیاز)
کار در گرجستان

کار در گرجستان

کار در گرجستان به عنوان یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای آسیا مورد علاقه بسیاری از ایرانی‌ها است. در سال ۲۰۲۳ پیدا کردن شغل برای مهاجران کار مشکلی شده است.

بنابراین تنها افرادی می‌توانند در این کشور شغل متناسب با مهارت خود را پیدا کنند که از کارشناسان و متخصصین حرفه‌ای کمک گرفته باشند. در ادامه شما را با یکی از بهترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات ویزا و مهاجرت در تهران آشنا می‌کنم.

دریافت خدمات از وقت ویزا

اگر نیازمند دریافت خدمات ویزا و مهاجرت به کشور گرجستان هستید می‌توانید با کارشناسان و متخصصین حرفه‌ای وقت ویزا تماس بگیرید؛ آنها با داشتن تجربه و مهارت فوق العاده بالا در زمینه امور مهاجرت به شما کمک می‌کنند تا یک سفر امن و بی دغدغه را تجربه کنید.

ارائه انواع خدمات تاییدیه وقت سفارت و ویزای کار در گرجستان توسط کارشناسان ما به بهترین شکل ممکن صورت می‌گیرد.

بنابراین اگر در این زمینه به  مشکل برخورده‌اید و نیازمند تجربه و مهارت کارشناسان ما هستید همین حالا با وقت ویزا تماس بگیرید.

شرایط اقتصادی گرجستان

صنعت این کشور با اتکا به واردات و محوریت کشاورزی و معدن اقتصاد مطلوبی را فراهم کرده است علاوه بر این برخورداری از ظرفیت مناسب نیروگاه‌ های آبی در سال ۱۹۹۰ به بهبود روند اقتصاد کمک بسیار زیادی کرده است.

افزایش تولید ناخالص داخلی از مهمترین دستاوردهای صنعتی و خدماتی در چند سال اخیر است. در حال حاضر بسیاری از تجارت‌های خارجی در خارج از تفلیس به فعالیت می‌پردازند و این یک فرصت استثنائی برای مهاجرین و متقاضیان کار در گرجستان است.

کار در گرجستان

برخی از شرکت‌های بزرگ استخدامی از متقاضیان و مهاجرین خارجی استقبال زیادی می‌کند بنابراین اگر ساکن گرجستان شوید و ویزای آن را دریافت کنید مطمئناً با داشتن مهارت تخصص در برخی از زمینه‌های پرطرفدار امکان استخدام در این شرکت‌ها را خواهید داشت.

نرخ بیکاری در گرجستان

هم اکنون نرخ بیکاری در گرجستان بسیار بالا است اما وضعیت رو به بهبودی می رود. با وجود اینکه میزان دستمزد در کشور گرجستان در مقایسه با کشورهای اروپایی قابل قیاس نیست.

با وجود این در بسیاری از شرکت‌های بین‌المللی وضعیت استخدام نسبت به ایران بسیار بهتر است و افراد می‌توانند با دریافت دستمزدهای بیشتری  فعالیت کنند.

با وجود اینکه کمترین میزان حقوق در مشاغل کشاورزی است بسیاری از متقاضیان خارجی به دنبال آن هستند پس می‌توانیم بگوییم این صنعت نیست به صورت تدریجی در مسیر رشد قرار گرفته است.

میزان درآمد برای کار در گرجستان بسته به شغل و منصبی که در آن مشغول هستید متفاوت خواهد بود. برای مثال افرادی که در مشاغل مهندسی و صنعت مشغول به فعالیت هستند نسبت به کارمندان حقوق بیشتری دارند.

اکثر متقاضیان به ازای هر یک ساعت کار مفید چیزی حدود ۳۵ یورو در ساعت دریافت می‌کنند و این نشان دهنده مناسب بودن میزان درآمد برخی از مشاغل برای مهاجرین است.

کاریابی در گرجستان

برای پیدا کردن کار در گرجستان یا باید توسط یک شرکت در تفلیس برای شما دعوتنامه فرستاده شود یا خودتان از طریق وبسایت‌های کاریابی یا شرکت‌های مرتبط درخواست دهید.

در حال حاضر مطلوب بودن شرایط کار در گرجستان به دلیل وضعیت نابسامان اقتصادی در ایران باعث شده که تعداد متقاضیان کار روز به روز افزایش پیدا کند.

بنابراین نکته حائز اهمیتی که وجود دارد این است که اگر افراد تجربه و مهارت کافی در زمینه مهاجرت کاری به کشورهای دیگر را نداشته باشند ممکن است که با وجود داشتن مهارت و استعداد بالا در برخی از مشاغل نتوانند شغل مورد نظر خود را به دست بیاورند.

 به همین دلیل توصیه‌ای که به ایرانیانی که قصد مهاجرت به کشور گرجستان را دارند می‌کنیم این است که قبل از اقدام به سفر حتماً برای دریافت ویزای کار از کارشناسان حرفه‌ای و کاربلد مجموعه وقت ویزا کمک بگیرند.

علاوه بر این اگر برای سفر به این کشور برنامه مشخصی دارید و می‌خواهید برای سرمایه‌گذاری و کار در آنجا اقامت کنید؛ بهتر است که به جای مراجعه به وب سایت‌های کاریابی به صورت حضوری به موسسات و شرکت‌های معتبر مراجعه کنید .

زیرا ادی که به صورت حضوری درخواست به کار می‌دهند نسبت به کسانی که به صورت آنلاین فرم پر می‌کنند در اولویت هستند و از آنجایی که شما مهاجر هستید و اولویت با بومیان آن منطقه است بهتر است که یک رزومه قوی آماده کنید.

موسسات کاریابی در گرجستان

برخی از مهم‌ترین موسسات کاریابی در گرجستان شامل:

  • Overseas Jobs
  • Footprints Recruiting
  • CareerJet
  • Learn4Good
  • Tesall

شرایط کار مهندسین برق در گرجستان

همانطور که گفتیم افراد بر اساس تخصص و مهارت‌هایی که کسب کرده‌اند می‌توانند در جایگاه‌های شغلی بهتری قرار بگیرند.

بنابراین اگر دارایی مدارک مرتبط با مهندسی برق در دانشکده‌های معتبر هستید می‌توانید با دریافت ویزای کار در گرجستان در نیروگاه‌های برقی و بسیاری از موسسات و شرکت‌های معتبر گرجستان مشغول به کار شوید.

متوسط حقوق یک مهندس برق در سال چیزی حدود ۸۴۷۴۰ دلار است. علاوه بر این سایر شاخه‌های مهندسی نظیر مهندسی الکترونیک مهندسی نرم‌افزار و مهندسی عمران نیز از پرطرفدارترین مشاغلی هستند که توسط دولت گرجستان با استقبال زیادی روبرو می‌شوند.

بیشتر بخوانید : وقت سفارت کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *