کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
کار در آمریکا
5/5 - (2 امتیاز)
کار در آمریکا
کار در آمریکا

کار در آمریکا

کار در آمریکا یکی از بهترین روش‌های مهاجرت به این کشور است. روزانه افراد زیادی برای دریافت مشاوره و راهنمایی راجع به خدمات مهاجرت با مجموعه وقت ویزا تماس می‌گیرند.

اگر شما هم از جمله متقاضیان مهاجرت کاری به این کشور هستید و می‌خواهید با جزئیات دریافت ویزا و سرمایه‌گذاری در این کشور آشنا شوید حتما تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

اگر متقاضی مهاجرت به کشور آمریکا هستید و این کشور را برای اقامت انتخاب کرده اید باید بدانید که مهاجرت کاری به این کشور یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید انجام بدهید.

آمریکا یکی از بهترین کشورهایی است که می‌توانید برای مهاجرت کاری انتخاب کنید چشم اندازه فعالیت‌های تخصصی در ۵ سال آینده با رشد خوبی همراه خواهند بود.

البته تمامی فعالیت‌های شغلی در این کشور تقاضا ندارند به همین دلیل حتماً پیش از مهاجرت و کار در آمریکا باید با رشته های تخصصی و کسب ‌و کارهای ترند و رشته‌های پرطرفدار آشنا شوید.

در ادامه شما را با برخی از مهمترین مشاغلی که می‌توانید در آمریکا به آنها مشغول شوید آشنا می کنیم.

چرا کار در آمریکا

آمریکا به عنوان قدرتمندترین کشور جهان و ابرقدرت اقتصاد بستر خوبی برای رشد و ارتقاء مشاغل مختلففراهم می کند. البته این موضوع برای تمامی مشاغل صدق نمی‌کند.

انتخاب زندگی در آمریکا یک انتخاب کامل و  بی‌نقص است اما حتماً باید با مشاوره کامل کار در آمریکا را انتخاب کنید. وسعت بالا و نیاز به نیروی کار ماهر هر ساله در این کشور احساس می‌شود.

 بنابراین اگر مهارت کافی در زمینه های شغلی متعدد به دست آورده اید و می توانید در رشته های تخصصی به فعالیت بپردازید حتماً از کارشناسان متخصص مجموعه وقت ویزا کمک بگیرید آنها با فراهم کردن امکانات کار در این کشور فرصت پیشرفت و ارتقای شغلی را به خوبی برای شما فراهم می کنند.

آمریکا با داشتن یک اقتصاد فرا صنعتی فرصت ایجاد مشاغل متعدد را برای متقاضیان خارجی فراهم می‌کند. تنها نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید آماده سازی مدارک عدم دریافت ویزای کار در آمریکا است که در ادامه به آن می پردازیم.

ویزای کار در آمریکا

برای سفر به کشورهای مختلف نیازمند آماده سازی یکسری از مدارک هستید که به شما کمک می‌کند کشور دلخواه خود را برای اقامت انتخاب کنید.

کار در آمریکا

اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید دریافت ویزای کار در آمریکا است که برای این کار حتماً باید از مراکز معتبر و تخصصی که در این زمینه به فعالیت می‌پردازند کمک بگیرید.

مراجعه به سفارتخانه و گذراندن مراحل مربوط به مصاحبه از جمله مواردی است که حتماً باید پیش از سفر انجام بدهید.

کارشناسان متخصص مقطع ویزا با داشتن تجربه و مهارت فوق العاده بالا در زمینه امور مهاجرت در صفر تا صد فعالیت های مربوط به آماده سازی مدارک و تحویل آن به سفارت خانه شما را همراهی می‌کنند.

چه کسانی می توانند برای کار به آمریکا مهاجرت کنند؟

اقتصاد فوق العاده قوی و صنعتی بودن این کشور یک فرصت فوق‌العاده عالی برای افرادی است که می خواهند برای سرمایه گذاری و آغاز به کار کشور آمریکا را انتخاب کنند.

بنابراین فرقی نمیکند که در چه زمینه ای مشغول به فعالیت هستید اگر در این زمینه مهارت دارید و نیاز به تخصص شما در این کشور احساس می‌شود؛ حتماً اقدام کنید و از قبل مدارک مربوط به دریافت ویزا را آماده و با کارشناسان متخصص وقت ویزا تماس بگیرید.

  • ویزای H2a: کارگران کشاورز موقت
  • ویزای H3: بازدید کننده آموزشی کارآموز با آموزش ویژه
  • ویزای L1: نیروی انتقالی درون شرکتی
  • ویزای p1: ورزشگاه های فردی و گروهی عضو گروه های رسمی

ویزای EB3 آمریکا

ویزای EB3 به عنوان ویزای اصلی آمریکا حتماً باید دارای جاب آفر معتبر باشد. برای دریافت جاب آفر مدارک تحصیلی و سوابق کاری شما حتما باید مرتبط با کار در آمریکا باشد.

روش های کاریابی در آمریکا

برای کار در آمریکا حتماً باید از طریق روش های زیر اقدام کنید:

برای پیدا کردن کار در آمریکا به سایت های معتبر کاریابی مراجعه کنید.

پیدا کردن کار در آمریکا از طریق موسسه های معتبر

پیدا کردن شغل از طریق روزنامه‌ها و مجلات

پیدا کردن کار از طریق وب سایت های معتبر

یکی از بهترین روش هایی که میتوانید برای انتخاب کار در آمریکا از آن استفاده کنید مراجعه به وبسایت های معتبر مانند لینکدین و indee است.

حداقل حقوق در آمریکا

حداقل حقوق دریافتی در آمریکا ۲۰۰۰ دلار و حداکثر ۳۵ هزار دلار است. البته این مبلغ بر اساس کسب و کاری چرا مشغول هستید متفاوت خواهد بود .

برای مثال کارمندان دولت با افرادی که دارای مشاغل خصوصی هستند در یک مرتبه قرار نمی گیرند و از حقوق و مزایای متفاوتی برخوردارند.

پرطرفدارترین مشاغل از لحاظ درآمد در آمریکا

اگر کار در آمریکا را انتخاب کرده‌اید و در مشاغل زیر تخصص دارید حتماً به عنوان یک فرد پردرآمد می‌توانید به فعالیت خود ادامه دهید:

  • پزشک عمومی
  • دندانپزشک
  • مهندسی مکانیک
  • مهندسی فناوری اطلاعات
  • مدیر مالی

با ما تماس بگیرید

برای دریافت خدمات مربوط به تاییدیه وقت ویزا و آماده سازی مدارک مهاجرت و کار در آمریکا با کارشناسان و متخصصان وقت ویزا تماس بگیرید. آن ها به شما کمک می‌کنند تا مراحل مربوط به مهاجرت به این کشور را بر اساس اصول مشخص انجام دهید.

بیشتر بخوانید : وقت سفارت کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *