خانه / پیکاپ پاسپورت / پیکاپ پاسپورت یا ویزا چیست؟

پیکاپ پاسپورت یا ویزا چیست؟

چرا پیکاپ پاسپورت یا ویزا انجام دهیم؟

سرویس پیکاپ ویزا یا پیکاپ پاسپورت یکی از سرویس هایی که برای اخذ ویزا می توانید استفاده کنید؛ است. با این سرویس به راحتی می توانید ویزای خود را تحویل بگیرید. اما چگونه؟ با ما تا پایان این مطلب همراه باشید تا به هر آنچه نیاز دارید آگاه شوید.

اگر اهل سفر باشید بی شک نام پیکاپ را شنیده اید. این سرویس خدماتی توسط بسیاری از شرکت ها و یا افراد حقوقی ارائه می شود که می توانید از آن استفاده کنید. با این سرویس علاوه بر صرفه جویی در وقت در جهت کاهش هزینه های خود نیز گام بلندی برداشته اید.

پیکاپ پاسپورت

پیکاپ ویزا چیست؟

برخی از کشورهای جهان با توجه به شرایط سیاسی و روابط بین المللی ایران با دیگر کشورها، در ایران سفارت خانه ای ندارند. برخی هم سفارت خانه دارند اما خدمات ویزا ارائه نمی دهند. به همین جهت افرادی که قصد سفر به این کشورها را داشته باشند باید به سفارت آن ها در سایر کشورها مراجعه کنند.

خب این کمی در افزایش هزینه و البته زمان تأثیر گذار خواهد بود. به این ترتیب شما باید هزینه و زمان بیشتری را صرف کنید تا بتوانید موفق به اخذ ویزای این کشورها شوید. یکی از خدماتی که سفارت این کشورها استفاده از آن را مجاز کرده است، سرویس پیکاپ ویزا است.

با استفاده از این سرویس می توانید در منزل نشسته و ویزای خود را اخذ کنید. شما می توانید یک قرار داد با مشاورین ما عقد کنید؛ تا طی آن به شرکت ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت وقت سفارت ؛ وقت ویزا این امکان را دهید که با پاسپورت شما به صورت حضوری به سفارت مراجعه کند، در نتیجه ویزای شما را اخذ کند.

پس از عقد قرارداد در کمترین زمان ممکن به سفارت مراجعه می کنیم و ویزای شما را اخذ می کنیم. پس از این که ویزا برای شما اخذ شد می توانید به راحتی سفر خود را آغاز کنید. دقت داشته باشید که علاوه بر ارائه پاسپورت باید ایمیل سفارت مبنی بر مثبت بودن پاسخ آن ها به درخواست ویزای شما نیز ارائه شود.

دقت داشته باشید که از زمان دریافت ایمیل سفارت تا زمان اقدام برای اخذ ویزا تنها به مدت بیست روز مهلت دارید. طی این مدت شما باید برای اخذ ویزا اقدام نمایید. از زمان عقد قرارداد با ما تا تحویل ویزا درب منزل شما کمتر از ده روز زمان خواهد برد و خدمات ما هر دوشنبه انجام می شود.

چه کشورهایی در ایران سفارت خانه ندارند؟

همان طور که گفتیم به دلیل برخی سیاست های بین المللی کشورهایی مثل کانادا، آمریکا و انگلیس در ایران سفارت خانه فعالی ندارند. به این ترتیب باید برای اخذ ویزای این کشورها، به کشورهای همسایه سفر کنید. البته تعداد دیگری از کشورها نیز در ایران سفارت خانه ندارند که در این بحث گنجانده نمی شوند.

کشور انگلیس در ایران سفارت خانه دارد اما فعالیتی برای صدور ویزا ندارد. اگر بخواهیم به یکی از کشورهایی که به سختی برای ایرانی ها ویزا صادر می کند اشاره کنیم، نام انگلیس می درخشد. انگلیس یکی از کشورهایی است که به سختی ویزا صادر می کند و برای این کار باید مدارک بسیار قوی داشته باشید.

آمریکا هم که با توجه به قوانین جدیدی که برای اداره آن وضع شده است، به سختی ایرانیان را می پذیرد. به این ترتیب سفر به آمریکا هم دشوار است زیرا اخذ ویزای آن کمی پیچیده شده است. از دیگر کشورهایی که امروزه متقاضیان زیادی دارد، کشور کانادا است.

کشور کانادا وسعت زیاد و جمعیت اندکی دارد. به همین دلیل هم در صنعت توریستی و هم مهاجرتی جزء پیشگامان است. برای سفر به کانادا هم باید مدارک خود را به سفارت این کشور در یکی از کشورهای همسایه مانند ترکیه، امارات، ارمنستان و … مراجعه نمایید.

پیکاپ پاسپورت یا ویزا چیست؟

پیکاپ پاسپورت یا ویزا هر دو به یک مفهوم هستند. مطمئناً تا این بخش از نوشته با این مفهوم آشنا شده ای اما بار دیگر توضیحی مختصر را ارائه می دهیم. پیکاپ پاسپورت در حقیقت شخصی که اجازه حقوقی از شما دارد؛ با در دست داشتن پاسپورت شما به سفارت مراجعه می کند.

پس از مراجعه ویزای شما در پاسپورت درج می شود و به راحتی می توانید سفر خود را آغاز کنید. هزینه ای که برای پیکاپ ویزا می پردازید بسیار کمتر از هزینه سفر به کشورهای همسایه خواهد بود. پیکاپ پاسپورت و ویزا هر دو به یکی مفهوم اشاره دارند و هر دو نیز درست می باشند اما پیکاپ پاسپورت صحیح تر است.

چگونه پیکاپ ویزا انجام دهیم؟

برای این که موفق به انجام پیکاپ ویزا شوید می توانید با مشاورین مجرب ما تماس حاصل نمایید. همان طور که در بالا گفته شد خدمات پیکاپ پاسپورت یا ویزا تنها با عقد یک قرار داد قابل انجام است. در واقع شما یک شخص حقوقی را برای اخذ ویزای خود به سفارت معرفی می کنید.

با پیکاپ پاسپورت در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کنید. پس از عقد قرارداد باید هزینه پیکاپ را به صورت کامل بپردازید تا مراحل آن کامل شود. در کمتر از ده روز ویزای خود را تحویل خواهید گرفت و سفرتان را می توانید آغاز نمایید. ما ویزای شما را درب منزلتان تحویل خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *