خانه / ویزای شینگن / ویزای شینگن یونان ، ارزانترین نرخ با کمترین میزان ریجکتی

ویزای شینگن یونان ، ارزانترین نرخ با کمترین میزان ریجکتی

ویزای شینگن یونان

ویزای شینگن یونان را می توانید اخذ کنید تا از جاذبه های این شهر تاریخی و همچنین مدرن لذت ببرید. یونان یک پارادوکس از تاریخ و مدرنیته است.یونان کشوری به پایتختی شهر آتن است و زبان رسمی آن ها یونانی است. حکومت این کشور جمهوری پارلمانی می باشد و در جنوب شرقی اروپا قرار دارد.یونان با ترکیه، آلبانی، مقدونیه و بلغارستان مرز زمینی دارد و به دریای مدیترانه از سمت شرق نیز متصل است.

کشور یونان عضو اتحادیه اروپا است و امروز کشور توسعه یافته محسوب می شود. یونان عضو ثابت پیمان شینگن است که بین 26  کشور اروپایی بسته شده است.بزرگترین و مهم ترین شهر یونان آتن است که پایتخت سیاسی اقتصادیو توریستی این کشور به حساب می آید. همان طور که می دانید یونان پیشینه ای تاریخی دارد.

ویزای شینگن یونان

تاریخ این کشور بسیار پربار است و در تاریخ این کشور حوادث زیادی به وقوع پیوسته است. یونان مهد فرهنگ و پیشرفت اروپا محسوب می شود.یونان جاذبه های زیادی دارد که از جمله آن ها می توان به میکونوس اشاره کرد. میکونوس یکی از جزایر زیبا و با شکوه یونان برای گردشگران است.شما در این جزیره می توانید از غذاهای بی نظیر، هتل های زیبا و بوتیک ها دیدن کنید و از گشت و گذار در این جزیره لذت ببرید.

دلفی که در کوه پارناسوس قرار دارد محل عبادت گذشتگان بوده است. این مکان مقدس میراث جهانی یونسکو است که گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.نافپیلو یکی از جزایر مورد علاقه ثروتمندان یونان است که تعطیلات خود را در آن جا سپری می کنند و به خرید و گشت و گذار می پردازند.برای اخذ ویزای شینگن یونان با صرف کمترین زمان و هزینه ممکن می توانید با مشاورین مجرب ما در تماس باشید.

 

انواع ویزای شینگن یونان چیست؟

ویزای شینگن یونان به شما اجازه می دهد تا به بیست و شش کشور حوزه شینگن بتوانید سفر کنید. شما به وسیله این ویزا می توانید بدون اخذ روادیدی دیگر به این کشورها سفر کنید.یونان یکی از کشورهای حوزه شینگن است که به شما این امکان را می دهد تا به وسیله یکی از انواع ویزاهای شینگن مانند شینگن یکبار ورود و یا مالتی به این کشور سفر کنید.با هر یک از این ویزاها شما می توانید به مدت 90 روز در کشور یونان اقمت داشته باشید و از سفر خود لذت ببرید. البته برای کشور یونان ویزای ترانزیت زمینی نیز می توانید اخذ کنید.

ویزای یکبار ورود به شما این امکان را می دهد تا تنها یکبار وارد کشور یونان شوید و پس از نود روز خاک این کشور را ترک کنید.اگر قبل از پایان اعتبار ویزای خود از یونان خارج شوید ویزای شما فاقد اعتبار می شود و دیگر نمی توانید به این کشور وارد شوید.ویزای ترانزیت زمینی به شما این امکان را می دهد که وارد فرودگاه این کشور شوید و بدون فوت وقت از مرزهای خاکی با آبی این کشور خارج شوید.

ویزای مالتی هم به شما این امکان را می دهد تا به مدت پنج سال بتوانید به کشور یونان رفت و آمد کنید. دقت داشته باشید تا هر بار سفر شما تنها می تواند به مدت نود روز باشد.برای اخذ ویزای شینگن یونان می توانید با شماره 8-02122360894 تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن وقت سفارت یونان و ویزای شینگن یونان را اخذ کنید.

 

چگونه ویزای شینگن یونان بگیریم؟

برای اخذ ویزای شینگن فوری یونان باید ابتدا وقت سفارت یونان را اخذ کنید. پس از اخذ وقت سفارت یونان می توانید با در دست داشتن مدارک خود و هزینه سفارت به آنجا مراجعه کنید.مدارک شما باید به زبان انگلیسی ترجمه شده باشند و از تمام صفحات آن ها یک نسخه کپی تهیه شده باشد. سفارت پس از تطبیق نسخه کپی و اصل، نسخه اصلی به شما بازگشته می شود.

وقت سفارت یونان را ما در کمترین زمان ممکن برای شما اخذ خواهیم کرد. پس از ارائه مدارک به سفارت یونان باید منتظر پاسخ سفارت بمانید.سفارت بین دو تا چهار هفته به شما پاسخ خواهد داد و می توانید اقدامات لازم را برای دریافت ویزای شینگن یونان به عمل آورید.

اگر پاسخ سفارت مثبت باشد می توانید با در دست داشتن گذرنامه خود به سفارت یونان مراجعه کنید تا ویزای یونان را در گذرنامه شما ضمیمه کنند.در صورتی که پاسخ سفارت منفی باشد شما میتوانید پس از دو تا چهار ماه علت ریجکتی را برطرف کنید و دوباره برای اخذ ویزای شینگن یونان اقدام کنید.برای اخذ ویزای شینگن یونان نکاتی را باید در تهیه مدارک، مراجعه به سفارت و تکمیل فرم ها رعایت کنید تا به رد شدن درخواست شما ختم نشود.

همکاران متخصص و مجرب ما این جا هستند تا هر آنچه شما باید در این زمینه بدانید را در اختیارتان قرار دهند.

 

نکات مهم برای مراجعه به سفارت یونان

  • هنگام تکمیل فرم سفارت به زبان انگلیسی کوچکترین خطایی منجر به رد شدن درخواست شما می شود و نمی توانید ویزای شینگن را اخذ کنید.
  • دقت داشته باشید هنگام مراجعه به سفارت از حمل هرگونه وسیله آتش زا، سلاح سرد، سلاح گرم و … خودداری کنید.
  • سعی کنید وسایل اضافی خود را خارج از سفارت در اتومبیل خود بگذارید یا به دست کسی بسپارید. برای پرداخت هزینه سفارت باید مبلغ مورد نظر را بدون کم و کاستی تحویل دهید.
  • سفارت پول خورد ندارد، پس انتظار نداشته باشید تا باقی مانده پول شما را پس دهد و همچنین از پرداخت پول با سکه خودداری کنید زیرا سفارت تنها اسکناس را می پذیرد.

 

آدرس سفارت یونان در تهران کجاست؟

آدرس کارگزاری :خیابان موسوی- گلستان پنجم- میدان هروی- هروی سنتر- طبقه چهارم

 

جهت اخذ وقت سفارت فرانسه | ویزای شینگن | ویزای شینگن لهستان و ارائه کلیه خدمات سفر با ما تماس بگیرید .

مطلب پیشنهادی

درباره ویزای شینگن لیتوانی

لیتوانی کشوری در قلب اروپا ویزای شینگن لیتوانی به شما این امکان را می دهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *