خانه / ویزای شینگن / ویزای شینگن دانمارک ، مدارک لازم و شرایط + آدرس سفارت دانمارک

ویزای شینگن دانمارک ، مدارک لازم و شرایط + آدرس سفارت دانمارک

ویزای شینگن دانمارک

ویزای شینگن دانمارک را باید اخذ کنید تا بتوانید به این کشور دیدنی سفر کنید. کشور دانمارک به پایتختی شهر کپنهاگ جنوبی ترین کشور اسکاندیناوی است.آب و هوای این کشور بسیار سرد است. زبان رسمی این کشور دانمارکی است و واحد رسمی پول در این کشور کرون دانمارک است.این کشور در اتحادیه اروپا است و اما به حوزه یورو نپیوسته است. اکثریت مردم در این کشور به دین مسیحی گرویده اند و ما بقی به ادیان دیگر روی آورده اند.

کشور دانمارک تنها یک مرز زمینی با کشور آلمان دارد و از طریق پل درایی اورسوند به کشور سوئد وصل می شود. مابقی مرزهای این کشور با دریا می باشد.کشور دانمارک از اعضای موسس سازمان ملل و ناتو است. این کشور دولت رفاه دارد و در رتبه اول کمترین اختلاف درآمد در جهان است.

ویزای شینگن دانمارک

در همه پرسی های متعدد و بررسی های متمادی این کشور برای چندین سال شادترین و راضی ترین مردم جهان را دارد. سطح رفاه در این کشور در بالاترین سطح ممکن می باشد.جاذبه های کشور دانمارک هر سال تعداد زیادی از گردشگران را به خود جذب می کند. هر سال تعداد زیادی از مردم به کشور دانمارک سفر می کنند.

شهر کپنهاگ پر از کافه هایی است که می توانید در آن وقت بگذرانید. از قدم زدن در خیابان های این شهر اسکاندیناویایی بسیار زیبا لذت خواهید برد.موزه کشتی وایکینگ یکی از جذاب ترین موزه های ملی کشتی در این کشور محسوب می شود. این موزه قایق و کشتی سازی را در تاریخ به نمایش گذاشته است.پل اورسوند که در سال 2000 افتتاح شد به طول هشت کیلومتر است. پس از طی مقداری از این پل به یک تونل که از زیر آب گذشته خواهید رسید.برای سفر به دانمارک و اخذ ویزای شینگن دانمارک با مشاورین ما با شماره 02122360896 تماس بگیرید.

 

 

چگونه ویزای شینگن دانمارک اخذ کنیم؟

برای اخذ ویزای شینگن دانمارک کافی است تا با مشاورین ما تماس بگیرید. هر آنچه نیاز داشته باشید را در اختیار شما قرار خواهند داد.ابتدا باید وقت سفارت دانمارک را داشته باشید تا بتوانید ویزای شینگن دانمارک را دریافت کنید. برای اخذ وقت سفارت دانمارک با مشاورین ما تماس بگیرید.مشاورین ما در کمترین زمان ممکن وقت سفارت دانمارک را برای شما اخذ می کنند و شما می توانید با ارائه مدارک به به سفارت در تاریخ تعیین شده اقدام به اخذ ویزا کنید.

کلیه مدارک خود را باید به زبان انگلیسی رسمی ترجمه کنید و یک نسخه کپی از تمام صفحات آن ها تهیه نمایید. نسخه کپی را همراه با هزینه سفارت تحویل دهید.سفارت پس از تطبیق نسخه اصل و کپی، نسخه اصل آن را به شما باز می گرداند. پس از گذشت از این مرحله می توانید منتظر پاسخ سفارت بمانید.سفارت پی از دو تا چهار هفته به شما پاسخ خواهد داد. پاسخ سفارت می تواند مثب و یا منفی باشد که به ایمیل ثب شده از سوی شما ابلاغ می گردد.اگر پاسخ سفارت مثبت باشد با در دست داشتن گذرنامه خود به سفارت مراجعه کنید تا ویزای دانمارک در گذرنامه شما ضمیمه شود.

در صورتی که پاسخ سفارت به درخواست شما منفی باشد می توایند دو تا چهار ماه بعد با برطرف کردن علت ریجکتی دوباره برای اخذ ویزای شینگن دانمارک اقدام کنید.در پرداخت هزینه سفارت دقت داشته باشید که سفارت به مقدار محدودی پول خورد دارد، سعی کنید پول سفارت را بدون کم و زیاد بپردازید تا درگیر باقی مانده پول خود نشوید.سفارت تنها اسکناس می پذیرد پس به هیچ وجه سکه همراه خود نبرید. هنگام ورود به سفارت از همراه داشتن سلاح سرد، چاقو، کاتر، سلاح گرم، وسایل اشتعال زا و … خودداری کنید.

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای شینگن دانمارک چیست؟

 1. فرم سفارت

این فرم باید به زبان انگلیسی و بدون هیچ نقصی تکمیل شود.

 1. شناسنامه

هویت ملی هر شخص را نشان می‌دهد و باید از تمام صفحات آن کپی تهیه شود.

 1. گذرنامه

باید دارای شش ماه اعتبار از زمان صدور ویزا باشد و دو صفحه خالی برای درج مهر سفارت داشته باشد.

 1. عکس

دو قطعه عکس شش در چهار که هشتاد درصد چهره متقاضی در آن پیدا باشد و زمینه سفید داشته باشد.

 1. سند ازدواج

کلیه افراد متال باید این سند را ارائه دهند.

 1. تمکن مالی

این نامه باید با مهر و سربرگ رسمی بانک باشد و نشان دهد که شما دارای تمکن مالی هستید.

 1. سند مالکیت

این سند می‌تواند برای خانه، ویلا، مغازه و … باشد. اگر قصد ارائه سند اتومبیل دارید باید حداقل قیمت آن صد میلیون تومان باشد.

 1. گردش حساب

گردش سه ماه اخیر حساب خود را همراه با مهر و سربرگ رسمی بانک ارائه دهید.

 1. گواهی اشتغال به کار

این گواهی باید نشان دهد که شما دارای شغل هستید. برای مشاغل مختلف این نامه می‌تواند متفاوت باشد.

 1. سابقه بیمه تأمین اجتماعی

سابقه بیمه سه ماه اخیر خود را همراه با مهر و سربرگ تأمین اجتماعی ارائه دهید.

 1. واچر هتل

شما باید برای تمام مدتی که قصد اقامت در کشور دانمارک رادارید هتل رزرو کنید. دقت داشته باشید که هتل شما قابلیت کنسلی در صورت رد درخواست شما توسط سفارت را داشته باشد.

 1. بلیط هواپیما

باید برای رفت‌وبرگشت خود بلیط هواپیما رزرو نمایید.

 1. بیمه ‌نامه مسافرتی

این بیمه نامه باید تا سقف 30 هزار یورو از هزینه های احتمالی شما را پوشش دهد. این هزینه ها شامل تصادف، بیماری، فوت و … میشوند.

 1. دعوتنامه

از سوی شخصی که دارای اقامت دائم دانمارک است و یا شهروند این کشور می باشد باید ارسال شود.

 

آدرس سفارت دانمارک در تهران کجاست؟

شریعتی بالاتر از پل صدر، کوچه هدایت، کوچه دشتی، پلاک ۱۰

 

 

جهت اخذ ویزای شینگن آلمان | ویزای شینگن | وقت سفارت دانمارک و ارائه کلیه خدمات سفر با ما تماس بگیرید .

مطلب پیشنهادی

درباره ویزای شینگن لیتوانی

لیتوانی کشوری در قلب اروپا ویزای شینگن لیتوانی به شما این امکان را می دهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *