خانه / ویزای شینگن / ویزای شینگن آلمان , چگونه ویزای آلمان را بگیریم ؟

ویزای شینگن آلمان , چگونه ویزای آلمان را بگیریم ؟

ویزای شینگن آلمان

ویزای شینگن آلمان را باید داشته باشید تا بتوانید به این کشور زیبا سفر کنید و از جاذبه های دیدنی آن لذت ببرید. آلمان کشوری زیبا است که در قاره اروپا قرار دارد.پایتخت این کشور زیبا و تاریخی شهر بزرگ برلین است و واحد رسمی پول این کشور یورو است. سطح رفاه در این کشور پیشرفته بسیار خوب است.آلمان کشوری پیشرفته است و در هر دو جنگ جهانی نقشی موثر دارد و بسیار نام آن در هر دو جنگ به چشم می خورد.برای سفر به کشور آلمان حتما یک چتر همراه داتشه باشید. در این کشور شما هر لحظه باید منتظر بارش باران باشید و از هوای لطیف آن لذت ببرید.

ویزای شینگن آلمان

چگونه وقت سفارت آلمان بگیریم؟

برای اخذ وقت سفارت آلمان می توانید با مشاورین مجرب و متخصص ما تماس بگیرید تا شما را در این راه یاری کنند.وقت سفارت آلمان اولین گامی است که برای اخذ ویزای این کشور باید بردارید. وقت سفارت این کشور را کمی سخت می توان دریافت کرد.مدت زمانی که برای اخذ ویزای آلمان و آغاز سفر خود می خواهید در نظر بگیرید را سعی کنید بازه ای بزرگ باشد تا از برنامه سفر خود جا نمانید.

چگونه ویزای شینگن آلمان اخذ کنیم؟

اگر قصد سفر به این کشور را دارید تنها کافی است تا با ما تماس بگیرید. شما با یک تماس تلفنی می توانید هر آن چه نیاز دارید از ما بخواهید. برای سفر به این کشور لازم است تا وقت سفارت آلمان را اخذ کنید.پس از دریافت وقت سفارت آلمان باید اقدام به تهیه مدارک کنید. مشاورین مجرب ما شما را به بهترین شکل راهنمایی خواهند کرد تا سفری خوش و راحت را به این کشور زیبا داشته باشید.

انواع ویزای شینگن آلمان چیست؟

شما برای سفر به این کشور ابتدا باید نوع ویزای خود را مشخص کنید. نوع ویزای شما زمانی مشخص می شود که ابتدا هدف شما از سفر مشخص باشد. در نتیجه شما می توانید ویزای شینگن آلمان خود را از انواع زیر انتخاب کنید:

 • ویزای شینگن آلمان ترانزیت

این نوع ویزا زمانی صادر می شود که شما قصد سفر به کشوری خارج حوزه شینگن را داشته باشید اما مجبور شوید در این کشور خط هوایی خود را تغییر دهید و کمتر از 48 ساعت خاک این کشور را ترک کنید.در این ویزا شما حق خروج از فرودگاه را ندارید و در اولین فرصت باید از آلمان خارج شوید.

 • ویزای شینگن آلمان توریستی

این نوع ویزای برای عموم مردم است و ویزایی است که توسط توریست ها قابل اخذ است. با ویزای نوع C شما می توانید نود روز در این کشور اقامت داشته باشید.اما بهتر از قبل از پایان اعتبار ویزای خود خاک این کشور را ترک کنید. نکته دیگر این است که این ویزا در انواع یکبار ورود و دو بار ورود صادر می شود. ویزای یک بار ورود با اولین خروج شما از کشور آلمان باطل خواهد شد.ویزای دو بار ورود این امکان را به شما می دهد تا تنها دو بتر این کشور را ترک نمایید.

 • ویزای شینگن آلمان بلند مدت

این ویزا در واقع نوعی از ویزای توریستی است با قابلیت چند بار ورودی! با این ویزا شما می توانید به مدت پنج سال به این کشور رفت و آمد کنید.این ویزا در اصطلاح ویزای نوع D است و بیشتر مورد تقاضای تجار، بازرگانان و دانشجویان است. البته توسط والدین و نزدکیان کسانی که در این کشور زندگی می کنند نیز استفاده می شود.

 • ویزای شینگن آلمان الحاقی

این ویزا برای کسانی است که همسرشان شهروند این کشور است و یا دارای اقامت دائم این کشور می باشد. این دسته از افراد می توانند با استفاده از این ویزا به کشور آلمان سفر کنند.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای شینگن آلمان چیست؟

 1. فرم سفارت

این فرم را باید تکمیل کنید و به سفارت تحویل دهید.

 1. شناسنامه

سندی که نشان می دهد شما دارای هویت ایرانی هستید و حتما باید دارای عکس باشد.

 1. گذرنامه

باید دارای شش ماه اعتبار از زمان صدور ویزا باشد و دو برگه خالی برای درج مهر سفارت داشته باشد.

 1. عکس

سه قطعه عکس 6*4 که زمینه آن سفید باشد و 80 درصد صورت متقاضی در آن پیدا باشد.

 1. گواهی اشتغال به کار

نامه ای که نشان دهد شما مشغول به کار هستید. این نامه می تواند گواهی اشتغال به کار ، حکم کار گزینی، پروانه وکالت، جواز کسب و … باشد.

هر آن چه که نشان دهد شما در وطن خود دارای شغل می باشید و از لحاظ مالی تامین می شوید مورد پذیرش سفارت خواهد بود.

 1. سابقه بیمه تامین اجتماعی

سابقه سه ماه بیمه اخیر خود را با مهر و سربرگ رسمی بیمه تامین اجتماعی باید ارائه دهید.

 1. تمکن مالی

شما باید سندی را ارائه دهید که نشان دهد شما دارای خانه، زمین، اتومبیل و … می باشید. برای ارائه سند اتومبیل باید حداقل 100 میلیون تومان قیمت داشته باشد.

 1. گردش حساب

گردش سه ماه اخیر حساب خود را باید ارائه دهید. این برگه باید با تایید و مهر و امضای بانک شما باید.

 1. دعوتنامه

از طرف یکی از بستگان و یا دوستان همراه با امضا و تاریخ باید برای شما ارسال شود. شخص ارسال کننده باید دارای اقامت دائم آلمان باشد و یا این که شهروند این کشور باشد.

 1. واچر هتل

شما باید برگه ای که نشان دهد برای تمام مدت اقامت خود هتل رزرو کرده اید را به سفارت تحویل دهید.

 1. بلیط هواپیما

شما باید بلیط رفت و برگشت خود را به سفارت تحویل دهید.

جهت اخذ وقت سفارت آلمان | ویزای شینگن | وقت سفارت اتریش و ارائه کلیه خدمات سفر با ما تماس بگیرید .

مطلب پیشنهادی

درباره ویزای شینگن لیتوانی

لیتوانی کشوری در قلب اروپا ویزای شینگن لیتوانی به شما این امکان را می دهد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *