کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
وقت سفارت کره جنوبی
5/5 - (3 امتیاز)
وقت سفارت کره جنوبی

وقت سفارت کره جنوبی

وقت سفارت کره جنوبی به شما این امکان را می‌دهد تا مدارک خود را در تاریخ و ساعت مشخص و با نظم بیشتری به سفارت خانه تحویل بدهید. اما توجه داشته باشید که برای دریافت ویزای کشور کره جنوبی نیازی به رزرو وقت سفارت ندارید.

اگر شما هم از جمله متقاضیان مهاجرت یا سفر به کره جنوبی هستید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا شما را با نکات مهم جهت دریافت ویزای این کشور آشنا کنیم.

ضرورت دریافت وفت سفارت

افزایش تعداد متقاضیان مهاجرت به کشورهای خارجی باعث شده است که افسران این کشورها تصمیم بگیرند تنها افرادی را پذیرش کنند که از قبل از اقدامات لازم جهت دریافت وقت سفارت را انجام داده باشند.

بنابراین تنها افرادی می‌توانند برای دریافت ویزا اقدام کنند که از  قبل تاییدیه وقت سفارت را دریافت کرده باشند.

 توجه داشته باشید که  برای دریافت ویزای این کشور حتما باید به آژانس هایی مراجعه کنید که مورد تایید این کشور هستند. برای دریافت ویزای کشور کره جنوبی نیازی به مراجعه حضوری نیست.

بلکه از طریق آدرس وبسایت باید مراحل مربوط به تکمیل فرم و ارسال مدارک را انجام بدهید. ویزای این کشور در انواع سینگل، دبل و مولتی می‌ شود. به خاطر داشته باشید که ویزای کره جنوبی تنها در قالب تورهای درخواست داده می شود.

آیا باید وقت سفارت کره جنوبی را دریافت کنیم؟

توجه داشته باشید که برای دریافت ویزا نیازی به رزرو وقت سفارت کره جنوبی نیست. اگر قصد مهاجرت به این کشور را دارید می توانید از طریق کارگزاری مدارک مورد نظر را تحویل دهید‌ پس از گذشت مدت زمان مشخص می توانید ویزای خود را دریافت کنید.

شرایط اخذ ویزای کره جنوبی

همانطور که در قسمت قبل هم اشاره کردیم دریافت وقت سفارت کره جنوبی جزء شرایط دریافت ویزای این کشور محسوب نمی‌شود.

بنابراین از این بابت خیالتان راحت باشد اگر شنیده اید که برای مراجعه به سفارتخانه باید از قبل وقت آن را دریافت کنید؛ این موضوع برای سفارت کره جنوبی صدق نمی کند.

 • تمکن مالی

یکی از مهمترین شرایط دریافت ویزای کره جنوبی داشتن تمکن مالی برای هر نفر مبلغی حدود ۵۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان است.

وقت سفارت کره جنوبی

فراموش نکنید که تا زمانی که پاسخ سفارت کنه برای صدور ویزا برای شما ارسال نشده باشد به حساب بانکی خود دست نزنید زیرا ممکن است با رد درخواست یا ریجکت مواجه شوید. نداشتن تمکن مالی کافی یکی از مهمترین مواردی است که می‌تواند باعث رد درخواست ویزای کشور کره جنوبی شود.

 • تورهای گروهی کره جنوبی

یکی دیگر از مهمترین شرایط دریافت ویزا کره جنوبی؛ اقدام از طریق تورهای گروهی آژانس های مسافرتی است. توجه داشته باشید که منظور ما از تورهای گروهی از اقوام و آشنایان نیستند بلکه افراد متفاوتی که از طریق آژانس های مسافرتی اقدام می کنند.

مدت زمان پاسخگویی به درخواست ویزا

با توجه به اینکه برای دریافت ویزای  این کشور نیازی به اخذ  وقت سفارت کره جنوبی ندارید. پس از ارسال درخواست برای کارگزاری و ارائه اطلاعات مشخص حدود ۷ الی ۱۰ روز کاری طول میکشد تا پاسخ به ویزای شما ارسال شود. توجه داشته باشید که جواب آن به کارگزاری داده می شود.

مدارک لازم برای اخذ ویزای کره جنوبی

برای دریافت ویزای کره جنوبی حتماً باید از طریق کارگزاری از آخرین مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا مطلع شوید. جهت اخذ ویزا باید تمامی مدارک به زبان انگلیسی ترجمه شده باشند. توجه داشته باشید که نیازی به دریافت تاییدیه از دادگستری و وزارت امور خارجه نیست.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کره جنوبی شامل:

 • فرم تکمیل شده درخواست ویزا
 • برنامه سفری: برنامه سفر ویزای کره جنوبی باید به صورت دقیق نوشته شده باشد. در بسیاری از موارد رد درخواست به دلیل مبهم بودن مدارک و توضیحات ناقص است.
 • دو قطعه عکس ۳ در ۴: توجه داشته باشید که عکس ها باید رنگی با پشت زمینه سفید و کاملاً واضح باشند. عکس پاسپورت و ویزا نباید یکسان باشند.
 • عکس از صفحه اول گذرنامه با تاریخ اعتبار حداقل ۷ ماه
 • اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی
 • اصل و کپی تمامی ویزا های قبلی
 • اصل و ترجمه گواهی اشتغال به کار
 • ضمانت نامه بانکی
 • رزرو هتل محل اقامت
 • بلیط قطعی رفت و برگشت
 • بیمه مسافرتی

توجه داشته باشید که برای ارائه مدارک نیاز به تاییدیه وقت سفارت کره جنوبی ندارید.

هزینه درخواست ویزای کره جنوبی

هزینه‌ درخواست ویزای کره جنوبی به طور معمول با هزینه‌های تور کره جنوبی از شما دریافت خواهد شد. از هزینه‌های تور کره جنوبی، 50 دلار برای ویزای سینگل با اقامت ۹۰ روزه و 80 دلار برای ویزای مولتی با اقامت بیش از ۹۰ روز پرداخت می‌شود.

روش دریافت ویزای کره جنوبی

برای دریافت ویزای کره جنوبی بدون اخذ وقت سفارت کره جنوبی می توانید به کارگزاری های معتبر و تایید شده این کشور و مراجعه و یا از طریق وبسایت اقدامات لازم جهت تکمیل فرم مربوط به درخواست ویزا و ارائه مدارک را انجام بدهید. توجه داشته باشید که هزینه های مربوطه در همین مرحله از شما دریافت خواهد شد.

بیشتر بخوانید : وقت سفارت استرالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *