خانه / وقت سفارت / وقت سفارت کانادا در استانبول

وقت سفارت کانادا در استانبول

استانبول

وقت سفارت کانادا در استانبول شاید اولین گامی باشد که شما برای اخذ ویزای کانادا باید بردارید. استانبول شهری بزرگ است که نیمی از آن در ترکیه و نیم دیگر در اروپا است.استانبول قلب ترکیه است که کانون گردشگری این کشور نیز می باشد. اکثر مردم به اشتباه فکر می کنند که استانبول پایتخت ترکیه است اما در واقع آنکارا پایتخت ترکیه می باشد.برای سفر به استانبول باید خود را آماده کنید تا جاذبه های زیادی را ببینید و البته تا می توانید از گشت و گذار در مراکز خرید این کشور لذت ببرید.

واحد پول استانبول لیر ترکیه است و زبان رسمی آن مطابق با ترکیه همان زبان ترکی ترکیه می باشد. استانبول را عروس ترکیه می نامند.

وقت سفارت کانادا

صفر تا صد خدمات ویزای کانادا از مشاوره جمع آوری چیدمان مدارک تا ثبت نام آنلاین ویزا را می توانید به ما بسپارید و حتی پس از صدور ویزا جهت پیکاپ پاسپورت کانادا ما میتوانیم با کمترین هزینه این خدمات را نیز به شما ارائه دهیم.

وقت سفارت کانادا در استانبول

خیابان های استانبول شبیه تهران شلوغ است و در بخش غیر اروپایی این شهر شما خیلی احساس غربت نخواهید کرد و هر آنچه ببینید برای شما آشنا خواهد بود.هتل های استانبول اکثراً دارای باشگاه ورزشی، رستوران، استخر و … می باشد و شما با ورود به برخی از این هتل ها دیگر نیازی به خارج شدن از هتل نخواهید داشت.از جاذبه های استانبول می توان به ایاصوفیه، مسجد سلطان احمد، محله سلطان احمد ، میدان تکسیم و … اشاره کرد. اگر قصد اخذ وقت سفارت کانادا در استانبول را دارید با ما تماس بگیرید.

چگونه وقت سفارت کانادا در استانبول بگیریم؟

برای اخذ وقت سفارت کانادا در استانبول باید کلیه مدارک را آماده کرده و به سفارت کانادا تحویل دهید. پس از پرداخت هزینه سفارت وقت سفارت کانادا در استانبول به شما اختصاص داده می شود.پس از اخذ وقت سفارت کانادا در استانبول شما باید در تاریخ مشخص شده به سفارت مراجعه کنید و مراحل احراز هویت مانند انگشت نگاری و … را به انجام برسانید.

پس از طی این مراحل باید به ایران بازگردید و منتظر پاسخ سفارت بمانید. پاسخ سفارت بین دو تا سه هفته به شما ابلاغ خواهد شد.اگر پاسخ سفارت به شما مثبت باشد، تا بیست روز فرصت خواهید داشت تا برای دریافت ویزا به صورت حضوری و یا با استفاده از خدمات پیکاپ ما اقدام کنید.اگر پاسخ سفارت به درخواست شما منفی باشد می توانید پس از تصحیح علت رد شدن درخواست خود دوباره اقدام کنید.سفارت کانادا این امکان را در اختیار متقاضیان قرار داده است تا پس از رد شدن درخواست ویزای خود دوباره بتوانند برای اخذ ویزای کانادا اقدام کنند.

وقت سفارت کانادا در استانبول به صورت آنلاین:

در این حالت شما می توانید مدارک خود را در سایت سفارت بارگذاری کنید و با پرداخت هزینه سفارت به صورت آنلاین با استفاده از یک کارت اعتباری بین المللی اقدام به اخذ وقت سفارت کانادا در استانبول کنید.پس از پرداخت وقت سفارت کانادا در استانبول به شما اختصاص داده می شود و می توانید در تاریخ تعیین شده به سفارت مراجعه کنید.

متأسفانه سفارت کانادا برخلاف برخی از سفارت ها قبل از صدور ویزا از متقاضیان انگشت نگاری می کند. از این رو متقاضیان باید برای انگشت نگاری به سفارت مراجعه کنند.سفارت کانادا در ایران دایر نمی باشد، به همین جهت متقاضیان باید به کشورهای همسایه سفر کنند تا موفق به اخذ ویزای کانادا شوند.پس از طی این مرحله شما به ایران باز می‌گردید تا پاسخ سفارت به  شما ابلاغ شود. اگر پاسخ سفارت مثبت باشد تا بیست روز مهلت دارید تا ویزای خود را دریافت کنید.شما  می توانید با استفاده از خدمات پیکاپ ما بدون حضور در سفارت ویزای خود را دریافت کنید.

وقت سفارت کانادا در استانبول به صورت حضوری:

در این حالت باید کلیه مدارک خود را همراه با وجه نقد به سفارت تحویل دهید. سفارت پس از تحویل مدارک وقتی را برای شما صادر می کند.شما در تاریخ تعیین شده باید برای انگشت نگاری به سفارت بروید. پس از طی این مراحل باید به ایران بازگردید و منتظر پاسخ سفارت شوید.سفارت به ایمیلی که شما ثبت کرده اید پیامی ارسال خواهد کرد و شما بیست روز مهلت دارید تا برای دریافت ویزای خود اقدام کنید.اگر پاسخ سفارت منفی باشد می‌توانید با برطرف کردن علت ریجکتی دوباره برای اخذ ویزای کانادا اقدام کنید.

وقت سفارت کانادا در استانبول آنلاین یا حضوری؟

برای اخذ وقت سفارت کانادا در استانبول به صورت آنلاین شما تنها مجبور به یک بار سفر آن هم برای انگشت نگاری خواهید بود.در هزینه  و وقت شما صرفه جویی خواهد شد و می توانید در کمترین زمان ممکن ویزای خود را دریافت کنید. شما کافی است تا با ما تماس بگیرید و ما به راحتی می توانیم شما را در این راه یاری کنیم.

در حالت آنلاین شما نیاز به تجربه و تخصص دارید و کوچک‌ترین خطایی می تواند منجر به رد درخواست شما شود. در تکمیل فرم سفارت بسیار دقت کنید تا خطایی نداشته باشید.در کل اخذ وقت سفارت کانادا در استانبول به صورت آنلاین بسیار به صرفه تر از حالت حضوری می باشد.

پیکاپ ویزای کانادا چیست؟

کانادا در ایران سفارت ندارد، از این رو به متقاضیان اجازه می‌دهد تا نمایندگان قانونی خود را برای اخذ ویزای کانادا به سفارت بفرستند.شما می توانید ما را به عنوان نماینده قانونی خود به سفارت کانادا بفرستید تا با ارائه پاسپورت شما به سفارت کانادا، ویزای شما را اخذ کنیم.

هزینه اخذ وقت سفارت کانادا در استانبول چقدر است؟

افراد زیر 14 سال و بالای 80 سال از انجام انگشت نگاری معاف هستند و در نتیجه نیازی به پرداخت هزینه برای این کار نیز ندارند.

افراد بین 14 تا 80 سال باید 85 دلار کانادا را برای این عملیات به سفارت پرداخت کنند.

کلیه متقاضیان باید هزینه 100 دلار کانادا را برای صدور ویزا بپردازند.

آدرس سفارت کانادا در استانبول ترکیه:

209 Buyukdere Caddesi
Tekfen Tower – 16th Floor
Levent 4, Istanbul
34394Turkey

جهت اخذ وقت سفارت کانادا در ابوظبی | ویزای شینگن | ویزای کانادا و ارائه کلیه خدمات سفر با ما تماس بگیرید .

مطلب پیشنهادی

مراحل اخذ وقت سفارت لیتوانی

چگونه به کشور لیتوانی سفر کنیم؟ برای سفر به کشور لیتوانی ابتدا باید وقت سفارت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *