کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
وقت سفارت نیوزلند
5/5 - (3 امتیاز)
وقت سفارت نیوزلند

وقت سفارت نیوزلند

وقت سفارت نیوزلند یکی از مهمترین اقداماتی است که باید پیش از مهاجرت و مراجعه به سفارت خانه برای دریافت ویزا انجام بدهید. توجه داشته باشید که بدون دریافت نوبت قبلی به هیچ عنوان امکان سفر به این کشور را نخواهید داشت.

چرا باید وقت سفارت دریافت کنیم؟

افزایش متقاضیان مهاجرت و تعداد افرادی که می خواهند برای دریافت ویزا اقدام کنند باعث شد که سفارتخانه ها یا کنسولگری های کشورهای خارجی تصمیم بگیرند برای جلوگیری از بی نظمی و افزایش شلوغی‌ها؛ فرایند وقت سفارت کشورهای مختلف را به کارگزاری های یا شرکت های مهاجرت محول کنند. بنابراین کلیه افرادی که  نیوزلند را برای سفر انتخاب کرده اند و میخواهند ویزای آن را دریافت کنند

باید از قبل اقدامات لازم جهت دریافت وقت سفارت نیوزلند را انجام بدهند. با انجام این کار می توانند در تاریخ و ساعت مشخص جهت گذراندن مراحل مربوط به دریافت ویزا، انگشت نگاری و مصاحبه به سفارتخانه مراجعه نمایند.

دریافت وقت سفارت به چه معنا است؟

زمانی که وقت سفارت نیوزلند را دریافت میکنید عنوان متقاضی سفر یا مهاجرت به این کشور می توانید در نوبت خود به سفارتخانه مراجعه و با ارائه تاییدیه وقت سفارت؛ مراحل مربوط به دریافت ویزا را انجام و مدارک خود را تحویل دهید.

برای انجام مراحل مربوط به رزرو وقت سفارت باید به آدرس اینترنتی http://www.nzembassy.com/iran مراجعه و اقدامات لازم جهت دریافت نوبت از سفارتخانه را انجام بدهید.

توجه داشته باشید که در اولین مرحله باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و پس از تکمیل اطلاعاتی که از شما خواسته شده است فرم مربوط به رزرو وقت سفارت نیوزلند را تکمیل کنید. پس از تکمیل کلیه اطلاعاتی که از جمله خواسته شده است باید در صفحه مربوط به تاریخ ها؛ نزدیکترین تاریخ را برای مراجعه به سفارت انتخاب کنید.

فراموش نکنید که پس از تکمیل فرم مربوط به رزرو وقت سفارت باید منتظر تاییدیه آن از طرف سفارت خانه باشید. فرم تایید به معنای رزرو وقت سفارت برای شما عزیزان است.

بنابراین با توجه به تاریخ و ساعتی که در آن ذکر شده است. باید با در دست داشتن مدارک و فرم تاییدیه به سفارتخانه مراجعه و اقدامات لازم جهت دریافت ویزای نیوزلند را انجام دهید.

در صورتی که پس از وارد کردن اطلاعات و مشخص کردن تاریخ مراجعه به سفارت تاییدیه برای شما ارسال نشد بدین معنا است که سفارتخانه با تاریخ اعلام شده از طرف شما موافقت نکرده و باید تاریخ دیگری را انتخاب کنید.

آدرس سفارت نیوزلند در تهران

از رزرو وقت سفارت نیوزلند برای مراجعه به سفارت خانه های کشور به آدرس تهران، اقدسیه، خیابان موحدی دانش، خیابان گلستان شمالی، کوچه سوسن، کوچه پارک دوم، پلاک ۱ مراجعه کنید‌. شماره تماس سفارت خانه نیوزلند ۲۶۱۲۲۱۷۵-۰۲۱ می باشد‌ و ساعت کاری آن یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۲/۵ ظهر است.

انواع ویزای نیوزلند

افراد با اهداف متفاوتی به کشورهای خارجی نظیر کشور نیوزلند سفر می کنند و با توجه به هدف نوع ویزا نیز متفاوت خواهد بود. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که می خواهید به کشور دیدنی نیوزلند مهاجرت سفر کنید؛ حتماً باید به تطبیق مدارک با نوع ویزای خود توجه داشته باشید.

وقت سفارت نیوزلند

متاسفانه بسیاری از متقاضیان مهاجرت به دلیل عدم برخورداری از دانش و تجربه تخصصی در زمینه انواع ویزا؛ ممکن است با رد درخواست از طرف افسران سفارتخانه نیوزلند مواجه شوند.

بنابراین جهت جلوگیری از چنین اتفاقاتی به شما توصیه می‌کنیم که حتماً با کارشناسان مجموعه وقت ویزا تماس بگیرید تا به شما کمک کنند تمامی مراحل مربوط به دریافت وقت سفارت نیوزلند و تهیه مدارک جهت ارائه به سفارت خانه را با سرعت بیشتری انجام بدهند.

  • ویزای کوتاه مدت نیوزلند

همانطور که اشاره کردیم افراد با اهداف متفاوت قصد سفر به کشورهای خارجی ناری کشور نیوزلند را دارند بنابراین برای دریافت ویزای مربوطه باید به اهداف اولیه خود توجه داشته باشند. بسیاری از افراد با قصد دیدار خانواده یا دوستان و آشنایان می‌خواهند ویزای این کشور را دریافت کنند.

بنابراین باید ویزای کوتاه مدت را تهیه کنند. برای دریافت این ویزا یک سری از مدارکی نیاز است که با سایر مدارک مربوط به دریافت ویزای بلند مدت متفاوت است به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که از قبل اقدامات لازم جهت کسب مشاوره و راهنمایی برای آماده سازی مدارک را انجام بدهید تا در دریافت ویزا به مشکل بر نخورید.

  • ویزای بلند مدت نیوزلند

ویزای بلند مدت نیوزلند مختصات متقاضیانی است که به قصد مهاجرت طولانی مانند تحصیلات یا راه اندازی کسب و کار این کشور را انتخاب می‌کنند. بنابراین باید امتیاز بیشتری از سفارتخانه به دست می آورند و با ارائه مدارک مربوطه سفر خود را نهایی کنند.

نکته مهمی که در دریافت ویزای بلند مدت کشور نیوزلند وجود دارد این است که تطبیق مدارک با نوعی های درخواستی از اهمیت فوق‌العاده بالایی برخوردار است.

بنابراین اگر به اشتباه مدارک مربوط به ویزای کوتاه مدت را ارائه کنید؛ ممکن است در همان مراحل اولیه با رد درخواست مواجه شوید. از همین رو توصیه ما به شما این است که حتماً از مشاورین مهاجرت کمک بگیرید.

با ما تماس بگیرید

اگر میخواهید تمام امور مربوط به دریافت وقت سفارت نیوزلند را به کارشناسان متخصص بسپارید. حتماً با مجموعه وقت ویزا تماس بگیرید. تیم متخصص ما با توجه به اهداف اولیه سفر نیاز شما به تاییدیه مراجعه به سفارت را برطرف می کنند.

بیشتر بخوانید : وقت سفارت کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *