خانه / وقت سفارت / مراحل اخذ وقت سفارت لیتوانی

مراحل اخذ وقت سفارت لیتوانی

چگونه به کشور لیتوانی سفر کنیم؟

برای سفر به کشور لیتوانی ابتدا باید وقت سفارت لیتوانی را اخذ کنید. همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم باید وقت سفارت را بگیرید. پس از اخذ وقت سفارت باید برای اخذ ویزای شینگن لیتوانی اقدام نمایید. پس از اخذ وقت سفارت باید با کلیه مدارک خود به سفارت لیتوانی مراجعه کنید.

سفارت لیتوانی در کشورهای همسایه میزبان شما خواهد بود. دقت داشته باشید که باید در تاریخ و ساعت مشخص شده به سفارت وارد شوید. به این ترتیب می توانید تمام مدارک خود را همراه با رسید پرداختی خود به سفارت تحویل دهید. سفارت بررسی مدارک شما را آغار خواهد کرد.

این بررسی بین دو تا چهار هفته طول خواهد کشید. در این بازه زمانی باید به ایران باز گردید. پس از گذشت این مدت پاسخی را دریافت خواهید کرد. این پاسخ دو جنبه مثبت و منفی خواهد داشت. پاسخ سفارت از طریق یک ایمیل که شما به سفارت تحویل داده اید ارسال خواهد شد.

پس از این که سفارت پاسخ خود را به شما ابلاغ کرد می توانید گام بعدی را بردارید. دقت داشته باشید که اگر سفارت با ویزای شینگن شما مخالفت کرد ، باید پس از برطرف کردن علت ریجکتی دوباره برای اخذ ویزای شینگن لیتوانی اقدام نمایید. برای اخذ ویزای شینگن لیتوانی هم می توانید از پیکاپ ویزا استفاده کنید.

وقت سفارت لیتوانی

مراحل اخذ وقت سفارت لیتوانی

برای این که بتوانید وقت سفارت لیتوانی را اخذ کنید ابتدا باید نوع ویزای خود را انتخاب کنید. ویزای لیتوانی در انواع مختلفی وجود دارد که با توجه به شرایط و هدف خود از سفر باید یکی از آن ها را انتخاب کنید. انواع این ویزاها شامل ویزای شینگن توریستی، ویزای تجاری، ویزای تحصیلی و … می شود.

برای این که بتوانید ویزای شینگن لیتوانی اخذ کنید باید پس از انتخاب نوع ویزا، وقت سفارت لیتوانی را بگیرید. لیتوانی در ایران سفارت خانه ای ندارد به همین جهات برای اخذ ویزای شینگن لیتوانی باید به یکی از کشورهای همسایه سفر کنید تا بتوانید به سفارت این کشور وارد شوید.

لیتوانی در کشورهای ترکیه، امارات، ارمنستان و … سفارت خانه دارد. شما باید با توجه به برنامه خود به یکی از این کشورها سفر کنید تا موفق به ارائه مدارک خود به سفارت لیتوانی و اخذ ویزای شینگن این کشور شوید. مدارک شما باید بدون نقص باشند و با چیدمانی خاص ارائه شوند.

قبل از این که به مرحله ارائه مدارک شوید باید ابتدا وقت سفارت لیتوانی را اخذ کنید. وقت سفارت لیتوانی را می توانید به صورت آنلاین و با توجه به زمان خود اخذ کنید. در صورتی که برنامه خاصی برای سفر خود داشته باشید باید وقت فوری سفارت لیتوانی را اخذ کنید.

وقت فوری سفارت لیتوانی به شما این امکان را می دهد تا در کمترین زمان ممکن وارد سفارت این کشور شوید. به این ترتیب می توانید ضمن ارائه مدارک در تاریخی که مدنظر خود دارید وارد سفارت این کشور شوید. البته برای این که موفق به اخذ وقت فوری سفارت لیتوانی شوید باید هزینه بیشتری را بپردازید.

هزینه وقت سفارت لیتوانی

همان طور که گفتیم لیتوانی در ایران سفارت خانه ندارد. به همین جهت باید وقت سفارت لیتوانی را اخذ کنید و هزینه سفارت را به صورت کامل بپردازید. این هزینه ها شامل هزینه های انگشت نگاری، بررسی پرونده و صدور ویزا می باشد. این هزینه باید همراه با اخذ وقت سفارت پرداخت شود.

باید این هزینه را به یک کارت اعتباری بین المللی به صورت آنلاین پرداخت کنید. با توجه به نوع ویزایی که می خواهید هزینه شما متفاوت است. برای کسب اطلاعات دقیق درباره هزینه وقت سفارت لیتوانی کافی است با ما تماس بگیرید. دقت داشته باشید که پس از پرداخت هزینه باید رسید پرداختی را نزد خود نگه دارید و همراه مدارک خود به سفارت تحویل دهید.

وقت سفارت لیتوانی

تور لیتوانی

برای شرکت در تور لیتوانی باید ویزای شنیگن این کشور را داشته باشید. پس ار اخذ ویزای شینگن این کشور می توانید در تور لیتوانی شرکت کنید و از جاذبه های دیدنی این کشور لذت ببرید. لیتوانی کشور نسبتا کوچکی در قاره اروپا است که می توان در هر گوشه آن آثاری از همسایه های این کشور را نیز دید.

از جمله جاذبه های کشور لیتوانی می توان به شهر دیدنی ویلنیوس اشاره کرد. ویلنیوس که پایتخت این کشور نیز می باشد، از دیدنی ترین شهرهای این کشور است. ویلنیوس جاذبه های بی نظیری دارد که ممکن است شما را روزها به خود مشغول کند. دست روی هر جاذبه این کشور که بگذارید ممکن است به شهر ویلنیوس برسید.

از جمله دیدنی های شهر ویلنیوس محله قدیمی این شهر است. این محله دارای ساختمان های قدیمی و زیبایی است که سال هاست دیوار به دیوار هم پا بر جا هستند. این محله با کافه ها و غذاخوری های متنوع و شیک میزبان گردشگرانی است که هر روزه به این شهر وارد می شوند.

این محله دیدنی در سازمان میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. شما در این منطقه همچنین می توانید ساختمان ریاست جمهوری و کلیسای سنت را نیز مشاهده کنید. از دیگر جاذبه هایی که با تور لیتوانی می توانید مشاهده کنید تراکای، قلعه یوکاناس و موزه ملی لیتوانی خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در پشتیبانی سایت Vaghtevisa تماس حاصل نمایید.

مطلب پیشنهادی

چگونه وقت سفارت لوکزامبورگ بگیریم؟

برای اخذ وقت سفارت لوکزامبورگ باید با مشاورین ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت Vaghtevisa …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *