کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
مهاجرت سرمایه‌ گذاری به فرانسه
5/5 - (1 امتیاز)
مهاجرت سرمایه‌ گذاری به فرانسه

مهاجرت سرمایه‌ گذاری به فرانسه

مهاجرت سرمایه‌گذاری به فرانسه یکی از بهترین روش‌هایی است که اقامت دائم این کشور را برای شما به همراه می‌آورد. شاید تا کنون نمی‌دانستید که خرید ملک در فرانسه شرایط اقامت دائم در این کشور را برای شما فراهم می‌کند.

پس اگر به دنبال یک روش مناسب برای مهاجرت هستید و می‌خواهید در جای مناسبی سرمایه‌گذاری کنید حتماً تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

خرید ملک در فرانسه بهترین روش سرمایه‌ گذاری

روش‌های متعددی برای مهاجرت و دریافت اقامت کشورهای خارجی وجود دارد که می‌توانید از آن ها استفاده کنید. اما خرید ملک یکی از بهترین روش‌هایی است که می‌تواند مزایای بیشماری برای شما به همراه داشته باشد.

اکثر متقاضیان خارجی که قصد دریافت اقامت دائم کشور فرانسه را دارند خرید ملک را به عنوان بهترین روش سرمایه‌گذاری در فرانسه انتخاب می‌کنند‌.

سرمایه‌گذاری از طریق کارآفرینی و استارتاپ

برای دریافت اقامت کشور فرانسه از طریق ایجاد کارآفرینی و استارتاپ باید ویزای این کشور را طی چند روز الی چند هفته دریافت کنید.

ویزای استارتاپ ۴ سال اعتبار دارد اما قابل تمدید نیست برای دریافت آن باید دارای تمکن مالی حدود ۱۹۲۳۷ یورو در سال باشید.

البته نباید این نکته را فراموش کنید که به هیچ عنوان نمی‌توان بدون داشتن برنامه‌ریزی مشخص به یک کشور مهاجرت کنید. کسب اطلاعات لازم راجع به خرید ملک در فرانسه کمک زیادی به سرمایه‌گذاری هدفمند شما می‌کند.

پس به شما توصیه می‌کنیم که حتماً با کارشناسان و متخصصین وقت ویزا تماس بگیرید تا با ارائه اطلاعات مناسب شما را در مسیری قرار بدهند که سرمایه خود را در بهترین وضعیت قرار بدهید.

شرایط سرمایه‌گذاری در فرانسه

همانطور که در قسمت‌های قبل هم اشاره کردیم مهاجرت سرمایه‌گذاری به فرانسه یکی از بهترین روش‌هایی است که باعث اخذ اقامت دائم این کشور می‌شود اما پیش از هر اقدامی باید از روش‌های مختلف سرمایه‌گذاری مطلع شوید تا در این زمینه مرتکب اشتباه نشوید.

پیشرفت چشمگیر سرمایه‌گذاری متقاضیان خارجی در کشور فرانسه باعث شده که این کشور به یکی از بهترین مقاصد برای مهاجرت به خصوص در زمینه کارآفرینی و سرمایه‌گذاری تبدیل شود.

حدود ۵۰۰ شرکت در این کشور به عنوان معتبرترین و بزرگترین شرکت‌های جهان به فعالیت می‌پردازند. 

طبیعتاً در این زمینه در بین سرمایه‌گذاران مسائل رقابتی به وجود می‌آید. یکی از مهمترین فاکتورهایی که برای بررسی وضعیت اقتصادی یک کشور جهت سرمایه‌گذاری باید به آن توجه ویژه داشته باشید.

مهاجرت سرمایه‌ گذاری به فرانسه

نرخ تولید ناخالص داخلی است وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور فرانسه حدود ۵ درصد رشد داشته این در حالی است که پیش بینی می‌شود تا سال ۲۰۲۵ این مقدار به حدود ۱۹ درصد برسد.

کشور فرانسه در سال ۲۰۱۹ حدود ۳/۹ درصد تولید ناخالص داخلی خود را در حوزه آموزش سرمایه‌گذاری کرده است. پس می‌توانیم به صراحت بگوییم که علاوه بر مهاجرت سرمایه‌گذاری به فرانسه مهاجرت تحصیلی هم می‌تواند روش مناسبی باشد.

اما باید متوجه این موضوع باشیم که هرکس بر اساس شرایط خود بهترین روش را برای اقامت در یک کشور انتخاب می‌کند.

پس اگر سرمایه مناسبی در اختیار دارید و می‌خواهید اقامت کشور فرانسه را به دست بیاورید بهتر است که به جای انتخاب روش‌های دیگر به سرمایه‌گذاری در این کشور فکر کنید.

بر اساس گزارشات بانک جهانی در سال ۲۰۲۰ فرانسه با کسب جایگاه ۳۲ توانسته است به عنوان یکی از بهترین کشورهای جهان در حوزه اقتصاد به رقابت بپردازد.

 بیشترین حوزه‌ای که در کشور فرانسه روی آن سرمایه‌گذاری می‌شود صنعت و معدن است. این موضوع می‌تواند مزایای بیشماری را برای اقتصاد فرانسه به همراه داشته باشد.

علاوه بر این متخصصان زیادی در سراسر دنیا هستند که می‌خواهند کشور مناسبی را برای فعالیت‌های خود انتخاب کنند.

پس اگر در این زمینه مهارت و تجربه بالایی دارید حتماً دولت فرانسه از شما استقبال می‌کند و زمینه‌های ارتقا و پیشرفت سرمایه را به خوبی برای شما فراهم خواهد کرد.

یکی از مهمترین مسائلی که در حوزه سرمایه‌گذاری به خصوص برای متقاضیان خارجی مطرح می‌شود بحث رقابت در بازار سرمایه است این موضوع تنها محدود به متقاضیان خارجی نمی‌شود.

بلکه تمامی سرمایه‌گذارانی که در شاخه‌های متعدد به فعالیت می‌پردازند ممکن است با چنین موضوعاتی مواجه شوند. جلب توجه و اعتماد مشتریان در عرصه رقابت تنگاتنگ یکی از مهمترین مسائلی است که باید با برنامه‌ریزی مشخص به آن ورود پیدا کنید.

انواع روش‌های سرمایه‌گذاری در فرانسه

همانطور که در قسمت‌های قبل هم اشاره کردیم روش‌های متعددی برای سرمایه‌گذاری در فرانسه وجود دارد.

هرکس بر اساس شرایط خود هر یک از این روش‌ها را برای مهاجرت انتخاب می‌کنند اما اگر می‌خواهید اقامت دائم این کشور را به دست بیاورید حتماً به مهاجرت سرمایه‌گذاری به فرانسه توجه کنید.

  • سرمایه‌گذاری در فرانسه با ثبت شرکت

سرمایه‌گذاری از طریق ثبت شرکت در فرانسه این روزها مورد توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران قرار گرفته است. سهام شرکت ثبت شده در کشور متقاضی می‌تواند به صورت ۱۰۰ درصد در فرانسه هم به ثبت برسد.

  • سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک

افرادی که قصد مهاجرت سرمایه‌گذاری به فرانسه را دارند می‌توانند از گزینه خرید ملک برای اقامت دائم در این کشور استفاده کنند.

البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که ملک خریداری شده ارزش حداقلی ۳۵۰ هزار یورو داشته باشد تا بتوانید اقامت دائم این کشور را به دست بیاورید.

علاوه بر این خرید ملک مزایای شهروندی زیادی برای شما دارد؛ یکی از مهم ترین آن ها مجوز کار در این کشور است.

یکی دیگر از روش‌های خرید ملک و دریافت اقامت فرانسه این است که به دولت این کشور ثابت کنید دارای درآمد و سرمایه مناسبی در کشور خود هستید با این حساب می‌توانید ملک مورد نظر خود را با هر قیمتی خریداری یا اجاره کنید.

اما با استفاده از این روش امکان درآمدزایی در خاک فرانسه را نخواهید داشت این روش مناسب افرادی است که در کشور خود درآمد مناسبی دارند و می‌خواهند بدون خروج سرمایه اقامت فرانسه را دریافت کنند.

بیشتر بخوانید : وقت سفارت استرالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *