کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
مهاجرت سرمایه‌گذاری به فنلاند
5/5 - (2 امتیاز)
مهاجرت سرمایه‌گذاری به فنلاند

مهاجرت سرمایه‌گذاری به فنلاند

مهاجرت سرمایه‌گذاری به فنلاند یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که می‌توانید برای سفر به این کشور داشته باشید.

طبیعت جنگلی، اقتصاد پایدار و بالا بودن میزان صادرات یکی از مهمترین عواملی است که باعث می‌شود بسیاری از خارجی‌ها بخواهند این کشور را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنند.

شاخص فساد اقتصادی در این کشور بسیار پایین است و نرخ بیکاری هم حدود ۷ درصد است. با یک حساب سرانگشتی هم می‌توانید متوجه شوید که این کشور مولفه‌های بسیار مناسبی برای مهاجرت دارد.

در این مطلب از سری مطالب وقت ویزا روش‌های مهاجرت به کشور فنلاند را مورد بررسی قرار می‌دهیم و به شما می‌گوییم که کدام یک از این روش‌ها می‌تواند شما را به اقامت و اخذ تابعیت فنلاند برساند.

روش‌های مختلف مهاجرت به فنلاند

این روزها بسیاری از افراد رویای زندگی بهتری را در کشورهای خارجی در سر می‌پرورانند.

اما باید این را بدانند که هر کشور علاوه بر مزایای بیشماری که برای متقاضیان بین‌المللی در نظر می‌گیرد یک سری از محدودیت‌ها هم دارد که ممکن است نتوانید با آنها کنار بیایید.

به همین دلیل در اولین مرحله باید با روش‌های مختلف مهاجرت آشنا شوید و مطابقت آنها با شرایط خود را به طور کامل مورد بررسی قرار بدهید. روش‌های مختلف مهاجرت به فنلاند شامل

  • مهاجرت سرمایه‌گذاری به فنلاند
  • مهاجرت کاری
  • مهاجرت تحصیلی
  • مهاجرت از طریق پناهندگی
  • مهاجرت از طریق ازدواج

هر کدام از این روش‌ها شرایطی دارند که متقاضیان مهاجرت به کشور فنلاند باید به طور کامل از آنها آگاه شوند و با دریافت مشاوره و راهنمایی از افراد کاربلد و حرفه‌ای مسیر رسیدن به اهداف خود را با سهولت بیشتری طی کنند.

مهاجرت تحصیلی به فنلاند

یکی از محبوب‌ترین روش‌های مهاجرت به کشور فنلاند مهاجرت از طریق تحصیل است. افرادی که از این روش برای دستیابی به اهداف خود استفاده می‌کنند معمولاً دارای شرایطی هستند که می‌توانند زمینه‌های کار و فعالیت را نیز برای خود فراهم سازند.

مهاجرت سرمایه‌گذاری به فنلاند

بنابراین اگر شما هم جز کسانی هستید که می‌خواهید از طریق تحصیل ویزای مهاجرتی فنلاند را دریافت کنید حتماً باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • دریافت تاییدیه تحصیلی:

اولین مرحله برای مهاجرت تحصیلی به فنلاند دریافت تاییدیه پذیرش دانشگاه مقصد است. پس از ارسال درخواست به دانشگاه تاییدیه پذیرش برای شما ارسال می‌شود که باید آن را داشته باشید تا بتوانید ویزای مهاجرت به کشور فنلاند را دریافت کنید.

در مرحله بعد با در دست داشتن تاییدیه پذیرش در دانشگاه باید به سفارتخانه فنلاند مراجعه و مراحل مربوط به مصاحبه انگشت نگاری و بیومتریک را انجام بدهید.

توجه داشته باشید که پیش از مراجعه به سفارتخانه حتماً باید وقت سفارت فنلاند را دریافت کنید.

کارشناسان متخصص مجموعه وقت ویزا با داشتن تجربه و مهارت بسیار بالا در زمینه امور مهاجرت و دریافت ویزای کشورهای مختلف به شما کمک می‌کنند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن وقت سفارت فنلاند را به دست بیاورید و در تاریخ و ساعت مشخص برای انجام امور مربوط آن به کنسولگری یا سفارتخانه فنلاند مراجعه کنید.

  • اخذ اقامت تحصیلی:

در این مرحله باید درخواست اقامت تحصیلی خود را به کشور فنلاند ارسال کنید.

  • اثبات هویت:

در این مرحله هویت شما در سفارتخانه فنلاند به عنوان دانشجو ثبت خواهد شد.

در آخر نتیجه درخواست از طرف سفارتخانه برای شماره ارسال خواهد شد.

توجه داشته باشید که اگر مهاجرت تحصیلی به فنلاند را انتخاب کرده‌اید باید با شرایط پذیرش در دانشگاه‌ها و مدارس این کشور به خوبی آشنا باشید.

مدرک زبان نیز یکی از مهمترین فاکتورهایی است که بسیاری از موسسه‌های آموزشی به آن توجه ویژه دارند به همین دلیل اگر به زبان انگلیسی تسلط کافی ندارید حتماً میزان دانش و اطلاعات خود را افزایش بدهید و با اخذ نمرات بالا در آیلتس و تافل زمینه‌های مهاجرت تحصیلی را با سهولت بیشتری فراهم کنید.

مهاجرت کاری به فنلاند

یکی دیگر از محبوب‌ترین روش‌هایی که توسط بسیاری از افراد انتخاب می‌شود مهاجرت به فنلاند از طریق کار است. این روش دارای مزایا و معایب متعددی است که ممکن است بسیاری از افراد به آن توجه نداشته باشند.

پیش از اقدام به مهاجرت باید ویزای کار فنلاند را دریافت کنید بدون داشتن این مجوز به هیچ عنوان امکان ایجاد کسب و کار یا خود اشتغالی را نخواهید داشت.

برای انجام این کار درخواست خود را به صورت اینترنتی برای سفارت فنلاند ارسال کنید سپس نتیجه آن برای شما ارسال خواهد شد.

پیش از اقدام به مهاجرت باید درخواست خود را برای کارفرما ارسال کنید. در صورتی که با آن موافقت شد در مراحل بعد می‌توانید مجوز کار در فنلاند را دریافت کنید.

برای مهاجرت کاری به فنلاند یا باید به فکر خود اشتغالی باشید یا برای کارفرمای فنلاندی درخواست ارسال کنید که البته این مورد هم شرایط مخصوص به خود را دارد که باید به طور کامل از آن آگاه باشید تا با موفقیت بیشتری عمل کنید.

اخذ اقامت دائم فنلاند از طریق کار

برای اخذ اقامت دائم فنلاند از طریق کار حتماً باید ۴ تا ۵ سال در این کشور فعالیت کنید. البته نداشتن سوء پیشینه نیز از مهمترین مؤلفه‌هایی است که باید به آن توجه ویژه داشته باشید.

داشتن حتی یک سوء پیشینه هم می‌تواند مانع اقامت شما پس از ۵ سال شود. علاوه بر این باید ثابت کنید که درآمد شما کفاف زندگی روزانه شما را در فنلاند می‌دهد.

اخذ اقامت دائم با مهاجرت سرمایه‌گذاری به فنلاند

اگر مهاجرت سرمایه گذاری به فنلاند را انتخاب کرده‌اید مزایای بیشماری در انتظار شما است.

از جمله اخذ اقامت دائم و دریافت سود بالا از طریق اختصاص دادن سرمایه به شرکت‌های خصوصی و دولتی یا سایر فعالیت‌های مربوط به اقتصاد کشور؛ اگر تمکن مالی مناسبی برخوردار هستید این روش مهاجرتی به شما کمک می‌کند تا اقامت دائم و به دنبال آن تابعیت کشور فنلاند را با سهولت بیشتری دریافت کنید.

کارآفرینی در فنلاتد

کارآفرینی یکی از مهمترین اقداماتی است که می‌تواند منجر به دریافت اقامت دائم این  کشور شود. اقتصاد پایداری و درخشان کشور فنلاند یکی از مهمترین عواملی است که می‌تواند به درآمدزایی و کسب سود حاصل از سرمایه‌گذاری در شرکت‌های مختلف کمک کند.

با ما تماس بگیرید

اگر به دنبال مهاجرت سرمایه‌گذاری به فنلاند هستید اما از شرایط آن اطلاع ندارید می‌توانید با مشاورین و کارشناسان متخصص مجموعه وقت ویزا تماس بگیرید آنها به شما کمک می‌کند تا تمامی فرایندهای مربوط به دریافت مجوز کار یا سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف را با سهولت بیشتری انجام بدهید.

بیشتر بخوانید : وقت سفارت استرالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *