کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
مهاجرت تحصیلی به قبرس شمالی
5/5 - (1 امتیاز)
مهاجرت تحصیلی به قبرس شمالی

مهاجرت تحصیلی به قبرس شمالی

اگر تصمیم به مهاجرت گرفته‌اید و می‌خواهید قبرس شمالی را برای سفر انتخاب کنید؛ حتماً باید از کسانی کمک بگیرید که در این زمینه تجربه و تخصص کافی دارند.

مهاجرت تحصیلی به قبرس شمالی یکی از بهترین روش‌های مهاجرت به این کشور است که البته شرایط مخصوص به خود را دارد.

ما در این مطلب از سری مطالب وقت ویزا در تلاش هستیم تا شما را با فاکتورهای مختلف سبب کشورهای خارجی و دریافت ویزای کشور قبرس شمالی آشنا کنیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

مزایای مهاجرت به قبرس شمالی

این روزها ایرانیان زیادی برای خرید ملک یا ادامه تحصیل به کشور قبرس شمالی مهاجرت می‌کنند‌ دلایل زیادی وجود دارد که باعث می‌شود این کشور مقصد مهاجرت بسیاری از خارجی‌ها باشد.  در ادامه مهمترین مزایای مهاجرت به قبرس شمالی را مورد بررسی قرار می‌دهیم:

  1. ایرانیان برای مهاجرت به این کشور نیازی به ویزا ندارند.
  2. سهولت رفت و آمد
  3. ارتباط قوی با ترکیه
  4. نزدیک بودن مسافت آن به ایران
  5. یکی از توریستی‌ترین شهرهای جهان
  6. اخذ اقامت دائم از طریق مهاجرت تحصیلی به قبرس شمالی
  7. اخذ اقامت در این کشور با سرمایه‌ گذاری کم و اقساطی

بیشترین میزان مهاجرت به کشور قبرس شمالی از طریق تحصیل و سرمایه‌گذاری است. بنابراین می‌توانیم بگوییم این کشور از هر لحاظ شرایط مساعدی را برای آموزش متقاضیان خارجی فراهم می کند.

روش‌های مختلف مهاجرت به قبرس شمالی

روش‌های مختلفی برای مهاجرت به قبرس شمالی وجود دارد؛ سرمایه‌گذاری، کار، ادامه تحصیل، ازدواج و فرزندآوری از بیشترین راهکارهای دریافت اقامت کشور قبرس شمالی هستند. ما نمی‌توانیم به شما بگوییم که کدام روش کارایی بیشتری دارد.

بر اساس شرایط شما مشخص خواهد شد که چه روشی برای مهاجرت مناسب‌تر است. به طور مثال اگر تحصیلات دبیرستان خود را به پایان رسانده‌اید و برای انتخاب رشته دانشگاه دچار مشکل شده‌اید بهترین کاری که می‌توانید انجام بدهید این است که به مهاجرت تحصیلی به قبرس شمالی فکر کنید.

مهاجرت تحصیلی به قبرس شمالی

هزینه‌های مقرون به صرفه ، مسافت کم تا ایران از جمله ویژگی‌های برجسته این کشور برای انتخاب مهاجرت تحصیلی به قبرس شمالی هستند.

اما در نهایت این شما هستید که تصمیم می‌گیرید چه روشی را برای مهاجرت انتخاب کنید در ادامه شماره با شرایط مهاجرت با روش‌های مختلف به کشور قبرس شمالی آشنا می‌کنیم.

مهاجرت کاری به قبرس شمالی

همانطور که گفتیم یکی از بهترین روش‌های مهاجرت به کشور قبرس شمالی مهاجرت از طریق کار است. برای اینکه یک کشور را به عنوان مقصد مهاجرت و شروع به کار انتخاب کنید؛ حتما باید فاکتورهای مختلفی را مورد بررسی قرار بدهید تا مطمئن شوید که این کشور مقصد مناسبی برای شما خواهد بود یا خیر!

البته عوامل متعددی می‌تواند در مناسب بودن روش‌های مختلف برای مهاجرت تاثیرگذار باشد. شرایط فعلی شما تاثیر بسیار زیادی در پیش بینی آینده شغلی در کشور قبرس شمالی دارد.

برای مثال اگر میزان سرمایه‌گذاری شما در یک شرکت معتبر در این کشور بالا باشد به همان میزان احتمال موفقیت شما در کار و کسب سود نیز افزایش خواهد یافت.

البته باید عوامل متعددی نظیر نرخ بیکاری و میزان درآمد سالانه این کشور را مورد بررسی قرار دهید؛ تا متوجه شوید که آیا می‌توانید از این طریق به سود قابل توجهی دست پیدا کنید یا خیر.

مهاجرت به قبرس شمالی از طریق تحصیل

برای مهاجرت تحصیلی به قبرس شمالی حتماً باید عوامل متعددی نظیر سیستم آموزشی و شرایط پذیرش دانشجو را مورد بررسی قرار بدهید.

نکته حائز اهمیتی که برای مهاجرت به کشور قبرس از طریق ادامه تحصیل وجود دارد این است که نیازی به دریافت ویزا ندارید و تنها اخذ پذیرش دانشگاه برای مهاجرت شما کافی است.

در دانشگاه‌های قبرس شمالی به دو زبان ترکی استانبولی و انگلیسی تدریس صورت می‌گیرد. نداشتن مدرک زبان مانع پذیرش شما در دانشگاه‌های کشور قبرس نمی‌شود شما می‌توانید پس از پذیرش در دانشگاه مورد نظر  درکلاس‌های زبان انگلیسی و ترکی شرکت کنید.

دانشجویان می‌توانند تا ۲۰ ساعت در هفته مشغول به کار شوند. قانون خاصی برای ممنوعیت کار در میان ترم وجود ندارد.

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری یکی دیگر از روش‌هایی است که می‌توانید برای دریافت اقامت کشور قبرس شمالی انتخاب کنید. اکثر متقاضیان تمایل دارند که از طریق خرید ملک در این کشور اقامت داشته باشند.

اما بیش از هر چیزی باید به شرایط این کشور و مزایایی که خرید ملک دارد توجه داشته باشند گاهی اوقات افراد سودجو با در نظر گرفتن منافع خود گزینه‌های مناسبی را در اختیار شما قرار نمی‌دهند.

پس باید هوشیار باشید و پیش از مهاجرت از افراد کاربلد و با تجربه در امور مهاجرت تحصیلی به قبرس شمالی یا سرمایه‌گذاری و خرید ملک در این کشور کمک بگیرید.

مهاجرت به قبرس شمالی از طریق تولد فرزند

اخذ تابعیت کشور قبرس شمالی از طریق تولد فرزند بر اساس دو اصل خاک و خون انجام می‌شود. برای مهاجرت از طریق تولد فرزند حتماً باید به این نکته توجه داشته باشید که تابع کدام اصل هستید.

قانون اصل خاک: بر اساس این قانون تولد فرزند در خاک این کشور بدون در نظر گرفتن تابعیت پدر و مادر مورد توجه قرار می‌گیرد.

اصل خون: بر اساس این اصل نکته مهمی که وجود دارد این است که حتماً باید پدر یا مادر تابعیت کشور قبرس شمالی را داشته باشد. در این حالت اینکه فرزند در کدام کشور به دنیا می‌آید اهمیت ندارد.

با ما تماس بگیرید

اگر قصد مهاجرت تحصیلی به قبرس شمالی را دارید اما از شرایط آن اطلاع ندارید؛ حتماً با کارشناسان و متخصصین حرفه‌ای وقت ویزا تماس بگیرید آنها به شما کمک می‌کنند تا بهترین تصمیم را بگیرید.

البته توجه داشته باشید که داشتن سرمایه کافی و شرایط مهاجرت به این کشور از فاکتورهای اولیه برای تصمیم به مهاجرت  است. پس اگر از تمام این شرایط برخوردار هستید و می‌خواهید انتخاب منطقی داشته باشید؛ حتماً در اولین فرصت با کارشناسان متخصص وقت ویزا تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : وقت سفارت کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *