خانه / رزرو هتل / چگونه رزرو هتل برای سفارت را انجام دهیم؟

چگونه رزرو هتل برای سفارت را انجام دهیم؟

رزرو هتل

رزرو هتل برای سفارت باید به گونه ای باشد که دارای سربرگ باشد. برگه ای که به عنوان واچر هتل به سفارت ارائه می دهید باید دارای سربرگ رسمی هتل باشد. در غیر این صورت سفارت هتل شما را نمی پذیرد و درخواست اخذ ویزای شما بدون تردید رد خواهد شد.

هتلی که ما برای شما رزرو می کنیم با سربرگ و قابل پیگیری خواهد بود. شما هزینه اندکی برای رزرو هتل می پردازید ولی سفارت اطمینان پیدا می کند که شما هتل رزرو کرده اید و به هیچ مشکلی بر نمی خورید. به این ترتیب می توانید به راحتی رزرو هتل را به سفارت ارائه دهید.

رزرو هتل برای سفارت

چگونه رزرو هتل برای سفارت را انجام دهیم؟

در کل رزرو هتل به دو دسته تقسیم می شود که اولین دسته آن رزرو هتل قطعی و دومین دسته رزرو هتل غیر قطعی است. رزرو هتل قطعی به این صورت است که شما باید کل هزینه رزرو را به هتل بپردازید. اتاق مورد نظر متعلق به شما می شود و در صورت کنسل کردن باید ضرر و زیان آن را بپردازید.

رزرو هتل غیر قطعی هم به شما این امکان را می دهد تا شما بتوانید هتلی را رزرو کنید که قابلیت کنسلی داشته باشد اما ضرر زیادی نکنید. در حقیقت شما با رزرو غیر قطعی و پرداخت اندک هتلی را رزرو می کنید که به شما سربرگ رسمی ارائه می دهد و می توانید به راحتی برگه را به سفارت تحویل دهید.

رزرو هتل برای سفارت به هر دو طریق امکان پذیر است اما در روش اول در صورتی که سفارت با درخواست ویزا موافقت نکند ضرر زیادی را متحمل می شوید. بهترین روش برای این که موفق به رزرو هتل برای سفارت شوید این است که رزرو غیر قطعی هتل را انجام دهید.

اگر قصد ارائه واچر هتل به سفارت و رزرو هتل برای سفارت را دارید کافی است تا با مشاورین مجرب و متخصص ماکان سیر آسمان در پشتیبانی سایت Vaghtevisa تماس بگیرید. ما این جا هستیم تا با کمترین هزینه و زمان برای شما هتل رزرو کنیم و واچر هتل را به شما ارائه دهیم.

 

رزرو ارزان هتل برای سفارت

برخی از افراد سودجو به شما وعده می دهند که رزرو رایگان هتل را برای شما انجام خواهند داد. بله می توانید به سایت booking مراجعه کنید و بدون پرداخت هتل رزرو کنید، اما عواقب آن را نیز پذیرا باشید. سفارت تمام مدارک شما به خصوص هتل را بررسی می کند و در صورتی که رزرو نداشته باشید با درخواست شما مخالفت می کند.

اگر از سایت بوکینگ اقدام کنید ممکن است هتلی که رزرو می کنید اصلاً وجود خارجی نداشته باشد یا رزرو شما در کمتر از دو ساعت کنسل شود و پس از مراجعه به سفارت دیگر راهی نداشته باشید. پس بهتر است برای پرداخت هزینه ای اندک طمع نکنید و این همه تلاش خود را از بین نبرید.

رزرو هتل خارجی نیازمند این است که یک کارت اعتباری بین المللی داشته باشید، تا بتوانید موفق به رزرو اتاق مورد نظر شوید. البته در نظر داشته باشید اولویت هتل با رزرو های است که کل هزینه اقامت در زمان رزرو پرداخت شده باشد. در صورت رزرو به وسیله مستر کارت بدون پرداخت کل هزینه ممکن است هتل زمانی که مسافر دیگر هتل را به صورت نقدی خریداری کنند این رزرو شما را کنسل کند . ولی در هر صورت با توجه به قیمت بالای ارز و مشکل عودت وجه خرید قطعی برای برخی مسافر ها ممکن است بصرفه نباشد.

 

رزرو هتل برای سفارت

واچر هتل چیست؟

واچر هتل در حقیقت همان برگه ای است که نشان می دهد شما برای مدت مشخصی در کشور مقصد هتل رزرو کرده اید. به برگه ای که نشان می دهد شما رزرو هتل کرده اید، واچر هتل می گویند. واچر هتل توسط سفارت بررسی می شود و در صورتی که کوچک‌ترین نقصی داشته باشد درخواست شما رد خواهد شد.

رزرو هتل غیر قطعی شما را از پرداخت هزینه های اضافی و گزاف فارغ می کند. ضمن این که با این نوع رزرو می توانید سفارت را قانع کنید که برای خود هتل رزرو کرده اید. پس از این که ویزای خود را گرفتید منطقی است که برای رزرو قطعی هتل اقدام نمایید.

کانفرم هتل چیست؟

کانفرم همان طور که می دانید به معنای تائید است. در حقیقت کانفرم هتل به این معنا است که هتل برای شما رزرو شده است. پس از این که هتل به نام شما رزرو شد شما می توانید آن را پیگیری کنید. در حقیقت واچر هتل همان کانفرم است که پس از تائید برای شما صادر می شود تا به سفارت ارائه دهید.

پس از این که پاسخ سفارت را دریافت کردید می توانید از هر هتلی که می خواهید اتاق رزرو کنید. دقت داشته باشید که در رزرو هتل برای سفارت باید هتلی که رزرو می کنید استانداردهایی داشته باشد. از جمله این استانداردها این است که هتل الزاماً باید دارای چهار ستاره باشد.

قانون بعدی در رزرو هتل برای سفارت این است که باید هتل رزروی شما در مرکز شهر باشد. هتل به هیچ عنوان نباید در حومه شهر باشد و ترجیحاً حداقل فاصله آن با مرکز شهر باید کمتر از چهار کیلومتر باشد. با ما همراه شوید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن هتل را رزرو کنید و به سفارت مراجعه نمایید.

2 دیدگاه

  1. سلام
    شما برای رزرو هر هتل چه قدر وجه دریافت می کنید

    • سلام روزتون بخیر
      250 هزار تومان که این واچر تا زمانی که هتل به صورت اختیاری کنسل نکند قابل استعلام و ممهور به مهر آژانس هستش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *