کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
ثبت شرکت در خارج
5/5 - (1 امتیاز)

ثبت شرکت در خارج

ثبت شرکت در خارج از مهم ترین ایده هایی است که به شما کمک می کند اقامت دائم کشور مورد نظر خود را دریافت کنید. اگر متقاضیان مهاجرت سرمایه گذاری و کارآفرینی هستید؛ حتما با ما همراه باشید تا شما را با فاکتور های مختلف جهت دریافت ویزای بلند مدت و ایجاد اشتغال در خارج آشنا کنیم.

مشاوره ثبت شرکت در خارج

داشتن یک رزومه قوی و بیزینس پلن استاندارد از مهمترین مواردی هستند که به شما کمک می کنند اقامت دائم کشورهای برتر جهان را به دست بیاورید.

بسیاری از افراد برای ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری کشورهای دیگری را انتخاب می کنند و تمایل دارند که فعالیت شرکت خود را در آنجا آغاز کنند .

بنابراین اگر شما هم جزو افرادی هستید که هنوز مهارت و تجربه کافی در زمینه ثبت شرکت در خارج ندارید و می خواهید با فاکتورهای مختلف آن آشنا شوید از مشاورین حرفه ای وقت ویزا کمک بگیرید.

 آنها به شما کمک می‌کنند تا در تمامی زمینه ها به گسترش ابعاد مختلف کسب و کار خود بپردازید و با ایجاد یک فضای مناسب اعتماد کشورهای خارجی را برای ایجاد اشتغال به دست بیاورید.

فراموش نکنید که با ثبت شرکت در خارج این فرصت را خواهید داشت تا پروسه مهاجرت خود را بسیار کوتاه تر پیش ببرید و از مزایایی نظیر تحصیل رایگان فرزندان خود در مدارس و دانشگاه های کشور مورد نظر  بهره مند شوید.

سرمایه گذاری در خارج

همانطور که می‌دانید روش‌های مختلفی برای مهاجرت به کشورهای خارجی وجود دارد و افراد با اهداف متفاوتی این مسیر را طی می‌کنند .

بنابراین اگر شما هم جزو کسانی هستید که می خواهید سریعترین و بهترین راه را برای مهاجرت به کشورهای خارجی انتخاب کنید. بهترین و مناسب ترین راهی که می توانیم به شما پیشنهاد کنیم؛ مهاجرت سرمایه گذاری یا ثبت شرکت در خارج است.

بسیاری از کشورهای خارجی به دنبال مهاجرینی هستند که بتوانند به قدرت گرفتن اقتصاد کشورشان کمک کنند.

بنابراین ترجیح می‌دهند به افرادی اقامت دائم ارائه بدهند که از مهاجرت سرمایه گذاری یا ثبت شرکت استفاده کرده‌اند. از همین رو به شما توصیه می‌کنیم که اگر دارای سرمایه لازم جهت مهاجرت کشورهای برتر جهان هستید حتما تحت مشاوره های اصولی قرار بگیرید تا در این زمینه با کمترین مشکل اقامت دائم کشور مورد نظر را به دست آورید‌.

اولین قدم ثبت شرکت در خارج

در اولین قدم برای ثبت شرکت در خارج باید یک بیزینس پلن مناسب و رزومه قوی داشته باشید تا بتوانید فعالیت‌های شرکت خود را در کشورهای خارجی آغاز کنید.

افراد متقاضی ثبت شرکت در خارج در اولین مرحله باید رزومه و ایده مناسبی داشته باشند‌. فعالیت های اقتصادی بین المللی نیازمند مهارت و تجربه فراوان در فعالیتی است که افراد برای شروع در کشورهای خارجی انتخاب کرده اند.

ثبت شرکت در خارج

توجه داشته باشید که هر چه میزان تسلط شما در فعالیت تخصصی بیشتر باشد  نسبت به سایر متقاضیان در الویت خواهید بود و در این زمینه با‌ مشکلات کمتری مواجه خواهید شد حتی مزایای مهاجرت در این زمینه برای شما بیشتر است‌.

در صورتی که دارای شرایط لازم باشید می توانید با دادن وکالتنامه رسمی به نماینده خود فرایند راه اندازی شرکت در کشور خارجی را انجام دهید.

بعد از مشخص شدن مراحلی مانند بیزینس پلن کد ثبت شرکت و… دعوت نامه برای فعالیت در شرکت مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد.

نکته حائز اهمیت و قابل توجه ثبت شرکت در خارج  به دست آوردن شناخت کافی از بازار هدف و روند فعالیتی است که باید در کشور مذکور انجام بدهید.

علاوه بر این انتخاب کشورهای مناسب برای مهاجرت به شما کمک می‌کند تا با موفقیت بیشتری در این زمینه عمل کنید.

عوامل موثر در ثبت شرکت در خارج

هنگامی که قصد مهاجرت سرمایه گذاری و کارآفرینی دارید عوامل مختلفی می توانند در موفقیت یا عدم موفقیت شما تاثیر گذار باشند.

بنابراین حتماً باید تمام این فاکتورها را مورد بررسی قرار بدهید و با ایجاد راهکار موثر در ایجاد اشتغال و ثبت شرکت فرصت توسعه و گسترش کسب و کار خود را فراهم کنید. در ادامه شما را با برخی از مهمترین عوامل در انتخاب کشور مقصد آشنا می کنیم.

 • تعداد سالهای اقامت اولیه
 • نرخ بیکاری
 • حداقل سرمایه مورد نیاز
 • سیستم مالیاتی کشور
 • لیست نیازمندیهای کار بر اساس شناخت بازار

اهمیت تولید ناخالص داخلی

تولید ناخالص داخلی به ارزش پولی تمامی کالاهای گفته می‌شود که در مرزهای کشور تولید می شوند. این شاخص زمینه مناسبی برای نشان دادن ارزش یک کشور از لحاظ اقتصادی برای افراد ایجاد می کند.

هرچی میزنم تولید ناخالص ملی بالاتر باشد ارزش یک کشور را از ساختارهای اقتصادی بیشتر خواهد بود برای مثال کشور آمریکا با داشتن تولید ناخالص ملی ۲۰.۹۴ در صدر جدول قرار دارد.

بنابراین برای انتخاب کشور مربوط برای مهاجرت سرمایه گذاری حتما باید به شاخصه تولید ناخالص ملی آن کشور توجه داشته باشید و با شرایط مهاجرت کاملا آشنا باشید.

انواع ثبت شرکت در خارج

ثبت شرکت در خارج در انواع مختلفی انجام می شود که در ادامه به آنها می پردازیم:

 • شرکت مدنی: شرکتی است که از تجمع سرمایه گذاران و مالکین مختلف تشکیل شده است. نوع مدیریت به صورتی است که هر فرد به صورت جداگانه مالک سرمایه خود است اما مدیریت به صورت اشتراکی صورت می گیرد.
 • شرکت تجاری: شرکت تجاری یکی از پرطرفدار ترین روش های سرمایه گذاری و فعالیت در کشورهای خارجی است که درختان پرتقال را می دهد تا در زمینه های مختلف فعالیت خود را در کشورهای خارجی آغاز کنند. شاخه های متعدد شرکت تجاری شامل:
 1. شرکت سهامی عام و خاص
 2. شرکت سهامی و غیر سهامی
 3. شرکت تولیدی
 4. شرکت تضامنی

با مشاورین ما در ارتباط باشید

اگر قصد ثبت شرکت در خارج را دارید و به دنبال مشاوره تخصصی هستید تا در این زمینه با کمترین خطا عمل کنید. حتما بت کارشناسان و متخصصین حرفه ای وقت ویزا تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : وقت سفارت کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *